انواع کیف پول مناسب برای خرید و فروش ارز دیجیتالی کاردانو (ADA)

انواع کیف پول مناسب برای خرید و فروش ارز دیجیتالی کاردانو (ADA)
1400/01/23
| 580

در میان تمامی ارزهای دیجیتالی که امروزه در دنیا محبوبیت یافته اند، باید به رمز ارز کاردانو اشاره کنیم. این ارز دیجیتالی یک رقیب سرسخت برای اتریوم به شمار می رود، و از ساختار غیرمتمرکزی برخوردار است. علاوه بر آن کاربران برای انجام تراکنش و خرید و فروش ارز دیجیتالی کاردانو (ADA) از قراردادهای هوشمند استفاده می کنند. 

این ویژگی ها منجر شده است تا کاربران زیادی در دنیا تمایل داشته باشند از ارز دیجیتالی کاردانو برای انجام معاملات تجاری خود استفاده کنند. علاوه بر آن باید بگوییم کاردانو نسل سوم بلاک چین به شمار می رود و از سرعت بیشتر و کارمزد کمتری نسبت به ارزهای دیجیتالی قدیمی همچون اتریوم برخوردار است.

نحوه عملکرد این ارز دیجیتالی به روش اثبات سهام بوده و این مسئله امنیت استفاده از آن را بیشتر می کند. اما باید بگوییم صرافی های محدودی از خرید و فروش ارز دیجیتالی کاردانو (ADA) پشتیبانی می کنند. از این رو لازم است پیش از اقدام به انجام معامله با این ارز دیجیتالی، به دنبال صرافی معتبر باشید. صرافی چنج پاندا یکی از معتبرترین صرافی هایی است که از کاردانو پشتیبانی می کند.

می توانید با مراجعه به این صرافی به راحتی اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتالی کاردانو (ADA) نمایید. اما برای انجام این کار لازم است از کیف پول های دیجیتال معتبری که از رمز ارز کاردانو پشتیبانی می کنند استفاده کنید. 

ارز دیجیتالی کاردانو
ارز دیجیتالی کاردانو

روند قیمت ارز دیجیتالی کاردانو (ADA) 

 

ارز دیجیتالی ADA دارای واحدهای محدودی است. از این رو قیمت این ارز دیجیتالی همیشه در نوسان بوده و خواهد بود. میزان واحدهایی که در نهایت از این ارز دیجیتالی تولید خواهد شد، 45.000.000.000 واحد است. در سال 2017 که برای اولین بار عرضه سکه های این رمز ارز آغاز گردید، قیمت هر واحد کاردانو معادل 0.02 دلار بود. 

این ارز دیجیتالی اولین بار سکه های خود را از طریق بزرگترین صرافی جهان با نام بیترکس وارد بازار نمود. اما در مدت کوتاهی موفق شده جهش یافته و به ارزش بالایی قیمتی دست یابد. به گونه ای که در سال 2018 ارز دیجیتالی کاردانو با بیش از 6000 درصد رشد، به بالاترین قیمت تاریخی خود یعنی 1.22 دلار رسید. 

همین مسئله منجر شد تا خرید و فروش ارز دیجیتالی کاردانو (ADA) بسیار رونق باید. اما همانطور که ارزهای دیجیتالی از یک دوره افول و نزول برخوردار هستند، کاردانو نیز وارد یک روند نزولی طولانی مدت شد. به گونه ای که قیمت آن به شدت سقوط کرد. در حال حاضر ارزش هر واحد ارز دیجیتالی کاردانو معامل 0.05 دلار بوده و 130 درصد نسبت به قیمت اولیه خود بالاتر است. 

با وجود آنکه قیمت ارز دیجیتالی کاردانو با سقوط مواجه شد، اما همچنان این رمز ارز رتبه خود را در بازار دیجیتال بالا نگه داشته است. حتی به دنبال آن است که جایگاهی مناسب در کنار ارز دیجیتالی اتریوم و ایاس به دست آورد. 

خرید و فروش ارز دیجیتالی کاردانو (ADA)
خرید و فروش ارز دیجیتالی کاردانو (ADA)

نحوه خرید و فروش ارز دیجیتالی کاردانو (ADA) 

 

بهترین روش برای خرید و فروش ارز ADA مراجعه به صرافی های معتبر است. در میان تمام صرافی هایی که از ارز دیجیتالی کاردانو پشتیبانی می کنند، می توانیم به صرافی چنج پاندا اشاره کنیم. این صرافی به صورت آنلاین تمامی خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتالی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. کاربران می توانند به صورت مستقیم از طریق کارت بانکی اقدام به خرید ارز دیجیتالی نمایند.

یا آنکه با مراجعه به سایت های ایرانی در ابتدا اقدام به خرید تتر و بیت کوین نموده، و سپس آن را به کاردانو تبدیل کنند. کافیست در گوگل با یک جستجوی ساده، صرافی های معروف دنیا را مشاهده کنید. صرافی هایی که بتوانید از طریق آنها اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتالی کاردانو (ADA) و تبدیل تتر و بیت کوین به کاردانو نمایید.

همانطور که می دانید صرافی های بین المللی به دلیل تحریم کشور ایران، اجازه فعالیت و دسترسی به کاربران ایرانی را نمی دهند. پس لازم است برای جلوگیری از مسدود شدن حساب به صرافی های معتبر در کشور مراجعه نمایید. با این روند قادر خواهید بود به راحتی در کشور خود بدون مراجعه به صرافی های بین المللی، اقدام به خرید و فروش رمز ارزها نمایید. 

ذخیره کاردانو در کیف پول دیجیتال
ذخیره کاردانو در کیف پول دیجیتال

کیف پول‌های دیجیتالی مناسب کاردانو 

 

کاربران برای آنکه قادر باشند به راحتی اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتالی کاردانو (ADA) و ذخیره این ارز نمایند، نیاز به کیف پول های دیجیتال خواهند داشت. از جمله مناسب ترین کیف پول هایی که می توانیم برای ذخیره این رمز ارز به آن اشاره کنیم، کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری هستند. معمولا کاربرانی که تمایل دارند سرمایه زیادی برای خرید کاردانو مورد استفاده قرار دهند، بهتر است از کیف پول های سخت افزاری بهره مند شوند.

در غیر این صورت استفاده از کیف پول های نرم افزاری برای خرید و فروش ارز دیجیتالی کاردانو (ADA) می تواند بسیار مناسب به شمار رود. کیف پول رسمی که از رمز ارز کاردانو پشتیبانی می کند، کیف پول Daedalus است. این کیف پول را به راحتی می توان بر روی کامپیوترهای شخصی نصب کرد و از آن برای ذخیره رمز ارزها استفاده کرد. 

رمز ارز ADA
رمز ارز ADA

علاوه بر این کیف پول رسمی، کیف پول های غیر رسمی دیگری نیز وجود دارند که برای ذخیره  ارز دیجیتالی کاردانو مناسب به شمار می روند. این کیف پول ها نیازی به دانلود بلاک چین نداشته و قادر هستند دریافت و ارسال واحد های کاردانو را به خوبی فراهم نمایند. از جمله مناسب ترین کیف پول های خرید و فروش ارز دیجیتالی کاردانو (ADA) غیر رسمی که می توانیم به آنها اشاره کنیم، عبارتند از:

• کیف پول نرم افزاری یورویی

• کیف پول سخت افزاری لجر

• کیف پول نرم افزاری اتمیک 

• کیف پول سخت افزاری ترزور مدل تی 

• و موارد دیگر

این نکته را به خاطر داشته باشید که پیش از استفاده از کیف پول های دیجیتال برای خرید و فروش ارز دیجیتالی کاردانو (ADA)، از آن بک آپ تهیه نمایید. کیف پول ها برای بک آپ مجموعه ای 12 تایی از کلمات انگلیسی به کاربران می دهند که می توانید آنها را در محل امنی یادداشت کنید. تا در صورتی که هرگونه اتفاقی برای کیف پول دیجیتالی شما افتاد، بتوانید مجددا دارایی های خود را از طریق بک آپ بازگردانید.   • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید
http://