نحوه خرید و فروش ارز دیجیتالی وی چین

نحوه خرید و فروش ارز دیجیتالی وی چین
1400/01/22
| 685

شرکت  وی پین، یکی از شرکت های جدید در زمینه ارائه خدمات بلاک چینی است. این شرکت در اصل با این هدف ایجاد شد که بتواند اکوسیستمی غیرمتمرکز برای کسب و کارها ایجاد کند. به گونه ای که کاربران بتوانند به راحتی در کسب و کار خود اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتالی وی چین و انجام معامله نمایند. این شرکت دارای دو توکن است که می توان با استفاده از هر یک از آنها معامله کرد. 

توکن های وی چین (VET) و توکن های وی تور (VTHO)، دو توکنی هستند که در شبکه ارزهای دیجیتالی مورد معامله قرار می گیرند. توکن وی چین در اصل از تیم اتریوم جدا شده و خود شبکه مستقلی تشکیل داد. بسیاری از شرکت ها که اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتالی وی چین می نمایند، از این توکن با نام پول پرداختی هوشمند نام می برند. 

این دسته از شرکت ها قادر هستند به راحتی اقدام به انجام فعالیت های تجاری در بلاک چین نمایند. هر چه تعداد توکن های وی چین یک شرکت بیشتر باشد، اولویت آن شرکت بالاتر است. از سوی دیگر نیز این شرکت حق بیشتری در بلاک چین خواهد داشت. اما از سوی دیگر توکن های وی تور، از قراردادهای هوشمند و برنامه های کاربردی در بلاک چین پشتیبانی می کنند. 

این ویژگی منجر شده است تا خرید و فروش ارز دیجیتالی وی چین و وی تور در سطح جهانی به محبوبیت بالایی دست یابد. 

خرید و فروش ارز دیجیتالی وی چین
خرید و فروش ارز دیجیتالی وی چین

ساده‌ترین روش خرید و فروش ارز دیجیتالی وی چین

 

بسیاری از کاربران که تمایل دارند اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتالی نمایند، همیشه با این سوال مواجه می شوند که چگونه می توانند ارز مورد نظر خود را تهیه کنند. یکی از ساده ترین و بهترین روش ها، مراجعه به صرافی های معتبر است. صرافی چنج پاندا در ایران از تمام ارزهای دیجیتالی دنیا پشتیبانی می کند.

از این رو می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به خرید و فروش رمز ارزها در سطح بین المللی نمایید. البته برای انجام این کار لازم است مراحل مختلفی را سپری کنید. اولین قدم ثبت نام در سایت وی چین است. پس از آن لازم است از کارت بانکی معتبری برای خرید و فروش ارز دیجیتالی وی چین استفاده کنید. 

در مرحله سوم نیاز به استفاده از کیف پول دیجیتال خواهید داشت، تا بتوانید آدرس ارز دیجیتالی مورد نظر خود را در کیف پول وی چین به ثبت برسانید. در مرحله چهارم قادر خواهید بود به راحتی از طریق درگاه بانکی اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتالی وی چین نمایید. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید، که برای خرید  و فروش ارزهای دیجیتالی باید ابتدا احراز هویت انجام داده و سپس وی چین خریداری کنید.

کاربران می توانند به هر میزان که ارز دیجیتالی نیاز دارند، از طریق کارت بانکی به کیف پول خود پول منتقل کنند. از سوی دیگر کاربران می توانند علاوه بر خرید و فروش وی چین، اقدام به خرید و فروش یا تبدیل وی چین به دیگر ارزهای دیجیتالی نیز نمایند.

ارز دیجیتالی وی چین
ارز دیجیتالی وی چین

توکن VET را در کجا می توان ذخیره کرد؟

 

توکن های وی چین امروزه جایگزینی مناسب برای توکن های ERC20 VEN هستند. از این رو برای ذخیره آنها نیاز به کیف پول های دیجیتال خواهید داشت. می توانید از کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری برای ذخیره و خرید و فروش ارز دیجیتالی وی چین استفاده کنید. البته برخی از کاربران ترجیح می دهند با مراجعه به صرافی های معتبر، رمز ارز مورد نظر خود را تهیه کنند. 

کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری متعددی وجود دارد، که برای ذخیره ارز دیجیتالی وی چین مناسب است. این کیف پول ها جدای از امنیت بالایی که دارند، قابلیت انجام معامله برای کاربران را نیز آسان نموده اند. از این رو می توانید به راحتی اقدام به انجام معاملات تجاری بین المللی نمایید. 

در صورتی که دسترسی به خرید و فروش ارز دیجیتالی وی چین برای کاربران مقدور نباشد، کاربران می توانند با مراجعه به صرافی های معتبر، اقدام به خرید بیت کوین یا اتریوم نموده، و سپس این رمز ارزها را به وی چین تبدیل کنند. زیرا برخی از صرافی ها از ارزهای دیجیتالی جدید پشتیبانی نمی کنند. از این رو این روش ساده می تواند یک روش ایده آل برای دسترسی به رمز ارزها باشد. 

توکن‌های وی چین
توکن‌های وی چین

انواع کیف پول‌های دیجیتال سخت افزاری و نرم افزاری

 

• کیف پول VeChainThor

 

کیف پول وی چین از جمله کیف پول های نرم افزاری است که بر روی سیستم عامل اندروید و آی او اس نصب می شود. این کیف پول از سطح ایمنی بالایی برخوردار بوده و یکی از کیف پول های مدرن و قابل اعتماد برای ذخیره توکن های وی چین به شمار می رود. محبوبیت کیف پول Thor منجر شده است که بسیاری از کاربران تمایل به خرید و فروش ارز دیجیتالی وی چین داشته باشند. 

از دیگر ویژگی هایی که منجر به محبوبیت این کیف پول های دیجیتال گردیده است، باید به پشتیبانی از قراردادهای هوشمند اشاره کنیم. پس می توانیم این کیف پول را یکی از بهترین کیف پول های دیجیتال برای ذخیره وی چین به شمار آوریم. 

 

• کیف پول Cobo

 

از جمله کیف پول های سخت افزاری که می توانیم برای خرید و فروش ارز دیجیتالی وی چین استفاده کنیم، باید به کیف پول Cobo اشاره کنیم. این کیف پول برای ذخیره رمز ارزها، ارسال و دریافت ارزهای دیجیتالی مناسب است. معمولا کیف پول های سخت افزاری نسبت به نرم افزاری از امنیت بالاتری برخوردار هستند.

به همین دلیل افرادی به سراغ استفاده از کیف پول های سخت افزاری می روند، که هزینه زیادی برای خرید و فروش ارز دیجیتالی وی چین در نظر داشته باشند. از جمله ویژگی های برتری که می توانیم برای این کیف پول بیان کنیم، مقاومت بالا، انتقال امن داده، پشتیبانی از چند ارز دیجیتالی و موارد دیگر است. 

ذخیره ارز دیجیتالی وی چین
ذخیره ارز دیجیتالی وی چین

• کیف پول Ledger Nano X

 

یکی دیگر از معتبرترین و بهترین کیف پول های سخت افزاری که می توانیم به آن اشاره کنیم، کیف پول لجر نانو ایکس است. این کیف پول از ایمنی فوق العاده بالایی برخوردار است و به راحتی می توان از آن استفاده کرد. بسیاری از کاربران تمایل دارند برای خرید و فروش ارز دیجیتالی وی چین و دیگر رمز ارزها از این کیف پول استفاده کنند. 

از جمله ویژگی هایی که می توانیم برای کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس بیان کنیم، سطح مقاومت بالا، تحرک، سادگی، پشتیبانی از چند ارز دیجیتالی و موارد دیگر است.   • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید
http://