خرید و فروش ارز دیجیتال یو اس دی کوین در صرافی‌های معتبر

خرید و فروش ارز دیجیتال یو اس دی کوین در صرافی‌های معتبر
1400/01/17
| 755

تمام افرادی که تمایل دارند وارد بازار ارز دیجیتال شوند، لازم است در مورد روش های خرید و فروش رمز ارزها اطلاعات داشته باشند. در غیر این صورت نمی توانند به راحتی از این ارزها برای خدمات و خرید محصول استفاده کنند. خرید و فروش ارز دیجیتال یو اس دی کوین به عنوان یکی از استیبل کوین ها، بسیار آسان است. 

کاربرانی که می خواهند برای انجام تراکنش مالی به جای ارزهای فیات از ارزهای دیجیتال استفاده کنند، می توانند با مراجعه به صرافی های معتبر اقدام به خرید انواع مختلف رمز ارزها نمایند. همانطور که می توان تتر را به راحتی با پرداخت دلار تهیه کرد، ارز بو اس دی کوین را نیز می توان خریداری کرد. زیرا خرید و فروش ارز دیجیتال یو اس دی کوین بسته به ارزش دلار آمریکا قیمت گذاری می شود. 

خرید و فروش برخی از ارزهای دیجیتال می تواند نوعی سرمایه گذاری و کسب سود در بازارهای جهانی به شمار رود. اما باید بگوییم با خرید یو اس دی کوین، نمی توانید سود زیادی به دست آورید. همانطور که ریسک خرید این ارز نیز پایین است. زیرا ارز دیجیتالی یو اس دی کوین همچون تتر با دلار آمریکا قیمت گذاری می شود.

پس اگر تمایل دارید اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال یو اس دی کوین بهتر است به صرافی های معتبر از جمله صرافی چنج پاندا مراجعه نمایید. این صرافی از تمامی ارزهای دیجیتالی پشتیبانی می کند، و می توانید پس از خرید ار یو اس دی کوین، آن را به رمز ارزهای دیگر تبدیل کنید. 

خرید و فروش ارز دیجیتال یو اس دی کوین
خرید و فروش ارز دیجیتال یو اس دی کوین

نحوه عملکرد ارز دیجیتالی یو اس دی کوین 

 

ارز دیجیتالی USD کوین از جمله ارزهای دیجیتالی به شمار می رود که قابلیت استخراج کردن ندارد. اما مسلما این رمز ارز بدون هیچ پشتوانه ای ایجاد نشده است. شرکت های ایجاد کننده این ارز، تضمین می کنند که خرید هر توکن یو اس دی کوین معادل یک دلار آمریکا است. پس با تبدیل دلار به توکن ارز دیجیتال یو اس دی کوین، توکن سازی صورت می گیرد. 

فرایند خرید و فروش ارز دیجیتال یو اس دی کوین و توکن سازی دلار به این رمز ارز، سه مرحله است. از جمله: 

• در قدم اول لازم است کاربر اقدام به ارسال دلار به حساب بانکی خود نماید که توکن های ارز یو اس دی کوین را منتشر می کند. می توان برای انجام این فرایند از کیف پول دیجیتال نیز استفاده کرد. 

• در قدم دوم لازم است از قرارداد هوشمند برای خرید ارزهای دیجیتال استفاده کرد. این قراردادها مقدار معادل ارز را بر حسب دلار تعیین می کنند. 

• در قدم سوم خرید و فروش ارز دیجیتال یو اس دی کوین، ارز استخراج شده توسط ایجاد کننده به کاربر تحویل داده می شود. در قبال پرداخت توکن های یو اس دی کوین نیز، از کاربر دلار دریافت می کند. 

USD Coin های تتر و یو اس دی
USD Coin های تتر و یو اس دی

مراحل خرید و فروش ارز دیجیتال یو اس دی کوین و تبدیل آن به دلار 

 

بسیاری از کاربران با مراجعه به صرافی چنج پاندا برای خرید ارزهای دیجیتالی، ممکن است تمایل داشته باشند ارزهای خود را به دلار تبدیل کنند. برای این فرایند نیاز به حساسیت بالایی نبوده و می توان به راحتی توکن های رمز ارزهای دیجیتالی را با یک فرایند معکوس به دلار تبدیل کرد. برای آنکه بتوانید ارز دیجیتالی یو اس دی کوین خود را به دلار تبدیل کنید، لازم است مراحل زیر را طی کنید. 

• در قدم اول کاربر لازم است پس از منتشر کردن ارز دیجیتالی یو اس دی کوین خریداری نموده، درخواست گرفتن دلار معادل آن را ارسال کند. 

در قدم دوم پس از خرید و فروش ارز دیجیتال یو اس دی کوین، منتشر کننده قرارداد هوشمند را برای کاربر ارسال می کند. تا مقدار دلار تقاضا شده بر اساس ارز منتشر کرده را محاسبه نماید. 

• در نهایت نیز منتشر کننده ارز دیجیتال، درخواست کاربر را برای دریافت دلار تایید نموده، و از محل ذخیره دلار در حساب بانکی خود، به حساب بانکی کاربر واریز انجام می دهد. 

کاربرد ارز دیجیتال یو اس دی کوین
کاربرد ارز دیجیتال یو اس دی کوین

نحوه استفاده از ارز دیجیتالی USD Coin

 

پیش از آنکه بخواهید اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال یو اس دی کوین نمایید، بهتر است بدانید از این رمز ارز می توانید برای چه کارهایی استفاده کنید. این ارز دیجیتالی در اصل توکن ERC-20 است که معادل یک دلار بوده، و در بلاک چین اتریوم واقع شده است. پس می توانید بر روی هر نرم افزاری از این توکن استفاده نمایید. 

برای آنکه قادر باشید توکن های ارز دیجیتالی یو اس دی کوین را مورد معامله قرار دهید، لازم است ابتدا اقدام به ثبت نام در صرافی معتبر نمایید. پس از آن لازم است احراز هویت برای استفاده از حساب کاربری انجام دهید، و این حساب دیجیتالی خود را به یک حساب بانکی قانونی متصل نمایید. پلتفرم شرکت های ایجاد کننده ارز یو اس دی کوین به کاربران اجازه می دهند که چهار عملیات را برای خرید و فروش ارز دیجیتال یو اس دی کوین انجام دهند. از جمله:

1. اجازه ذخیر ارز دیجیتالی یو اس دی کوین در آدرس کیف پول های دیجیتالی 

2. تبدیل ارز دیجیتال به دلار و تبدیل دلار به ارز دیجیتالی 

3. انتقال ارزهای دیجیتالی ی. اس دی کوین مطابق با آدرس های شبکه اتریوم 

4. اقدام به باز خرید و فروش ارز دیجیتال یو اس دی کوین 

بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که شرکت Circle به عنوان ایجاد کننده ارز دیجیتالی USD کوین، برای بازپرداخت و توکن کردن هیچ هزینه ای از کاربران خود دریافت نمی کند. اما در صورتی که قصد داشته باشید از طریق حساب خود در این شرکت اقدام به انتقال پول نمایید، باید هزینه ای معادل 50 دلار بپردازید. 

خرید ارز دیجیتال یو اس دی کوین
خرید ارز دیجیتال یو اس دی کوین

مزایای خرید و استفاده از ارز دیجیتال USD کوین 

 

تمامی استیبل کوین هایی که ایجاد می شوند، دارای کاربردها خاصی هستند. از این رو افرادی که اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال یو اس دی کوین می نمایند نیز، می توانند از این رمز ارز برای کاربردهای خاصی استفاده کنند. از جمله: 

• به دست آوردن امکان ارسال پول به صورت ایمن، فوری، کم هزینه و جهانی 

• خرید کردن آسان و ایمن با استفاده از ارزهای دیجیتالی به جای پول نقد و ارز فیات کشورها

قابلیت اجتناب از تورم بیش از حد برای کشورهایی که تحریم شده اند

• امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتالی دیگر از طریق صرافی های معتبر   • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید
http://