شرایط خرید و فروش ارز دیجیتالی ایاس

شرایط خرید و فروش ارز دیجیتالی ایاس
1400/01/14
| 422

ارز دیجیتالی ایاس (EOS) که امروزه به عنوان یکی از ارزهای دیجیتالی محبوب در سطح جهان شناخته شده است، دارای شبکه ای با متن باز بوده و پرداخت های ان بر روی شبکه بلاک چین انجام می شود. اما آیا می دانید نحوه خرید و فروش ارز دیجیتالی ایاس به چه صورت است؟ چگونه می توانید این رمز ارز را به راحتی خریداری کنید؟

به طور هدف از طراحی و ایجاد این ارز دیجیتالی همچون دیگر رمز ارزها، سرعت پردازش بالا و رایگان بوده است. تا کاربران بتوانند به راحتی و با کارمزد کم اقدام به انجام معامله در سطح بین الملل نمایند. نکته ای که منجر شده است تا در میان ارزهای دیجیتالی محبوب در جهان، ارز ایاس شناخته شود، قابلیت استفاده از قراردادهای هوشمند و استفاده از برنامه های غیر متمرکز است. 

در اصل می توان با خرید و فروش ارز دیجیتالی ایاس به سادگی وارد دنیای معاملات اقتصادی برون مرزی شد. زیرا این شبکه نوعی سیستم عامل عالی در دنیای رمز ها به شمار می رود انجام تراکنش با آن بسیار آسان است. اگر به صرافی های معتبر مراجعه کنید، می توانید با انواع مختلفی از رمز ارزها مواجه شوید، که هر یک از آنها دارای ویژگی های خاصی هستند. 

اما مسئله ای که باعث می شود تا برخی از رمز ارزها بیشتر از دیگر ارزها محبوبیت یابند، سرعت بالای آنها در انجام تراکنش است. می توان به راحتی از طریق شبکه ایاس اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتالی ایاس و انجام میلیون ها تراکنش در ثانیه نمود. در حالی که کارمزد این تراکنشات رایگان بوده و یا به میزان کمی از کاربر دریافت می شود. 

ارز دیجیتالی ایاس
ارز دیجیتالی ایاس

پس با این تفاسیر، خرید و فروش ارز دیجیتالی ایاس می تواند به کاربران این امکان را ارائه دهد که به راحتی از این رمز ارز برای انجام تراکنش های مختلف استفاده کرد. کافیست به دنبال صرافی معتبر جهت دستیابی به این رمز ارز باشید. 

 

مراحل و شرایط خرید ارز دیجیتالی ایاس

 

به طور کلی برای آغاز فرایند خرید و فروش ارزهای دیجیتالی، ابتدا باید صرافی مناسبی را بیابید. یا آن که اقدام به نصب کیف پول بر روی سیستم یا گوشی های هوشمند خود نموده، و به این طریق ارز دیجیتالی مورد نظر خود را خریداری یا به فروش برسانید. صرافی چنج پاندا یکی از معتبرترین صرافی ها در ایران است که از ارز دیجیتالی ایاس پشتیبانی می کند.

از این رو کافیست در این صرافی ثبت نام نمایید، و اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتالی ایاس کنید. برای انجام هر نوع معامله ای در این صرافی، باید مراحل زیر را طی کنید. از جمله: 

1. ثبت نام در صرافی و ایجاد حساب کاربری با مشخصات واقعی 

2. ثبت درخواست خرید یا فروش ارز ایاس 

3. انجام احراز هویت در صورت تقاضا برای خرید ارز دیجیتالی ایاس 

4. تسویه با ریال و ارسال درخواست خرید و فروش ارز دیجیتالی ایاس

تمامی این مراحل برای خرید و فروش ارزهای دیجیتالی در صرافی های معتبر لازم است. این نکته را در نظر داشته باشید که صرافی هایی که از ارز دیجیتالی ایاس پشتیبانی می کنند، در کمترین زمان به کاربران این اجازه را می دهند که به راحتی اقدام به انجام معامله با این رمز ارزها نمایند. اما برای سرعت بخشیدن بیشتر به انجام تراکنش، بهتر است حتما از کیف پول های دیجیتالی استفاده کنید. 

خرید و فروش ارز دیجیتالی ایاس
خرید و فروش ارز دیجیتالی ایاس

زمانی که شما در صرافی چنج پاندا اقدام به ثبت نام می نمایید، لازم است پیش از اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتالی ایاس با استفاده از کارت بانکی یا کیف پول ایاس، مبلغ مورد نظر خود را برای ارسال درخواست پرداخت کنید. پس از تایید تراکنش شما، می توانید ایاس خریداری نموده را در کیف پول دیجیتالی خود ذخیره نمایید. 

 

نحوه فروش ارز دیجیتالی ایاس

 

برای آنکه بتوانید از طریق صرافی های معتبر اقدام به فروش ارز دیجیتالی ایاس نمایید، لازم از مراحل زیر را به خوبی طی کنید. از جمله:

اولین قدم ثبت نام در سایت صرافی 

دومین قدم ثبت شماره شبای بانکی در حساب کاربری 

سومین قدم ثبت شناسه تراکنش و انتقال ارز دیجیتالی ایاس 

چهارمین قدم تایید خرید و فروش ارز دیجیتالی ایاس در شبکه بلاک چین

پنجمین قدم تسویه ریالی توسط صرافی یا کیف پول دیجیتال 

در صورتی که تمام این موارد را مرحله به مرحله پیش روید، می توانید تمامی مراحل خرید و فروش ارزهای دیجیتالی را به خوبی بگذرانید. البته این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که حتما پس از ایجاد حساب کاربری، احراز هویت نمایید. زیرا این مسئله می تواند به شما در ارتقا حساب کاربری در سطح های دیگر کارساز باشد. 

تمام کاربرانی که با مراجعه به صرافی چنج پاندا اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتالی ایاس می نمایند، این نکته را باید بدانند که میزان کارمزد فروش این ارز دیجیتالی بسته به میزان حجم معاملاتی که انجام می شود محاسبه می گردد. از طرف دیگر نیز لازم است به زمان ثبت سفارش خرید یا فروش نیز توجه نمایید. زیرا در آن زمان به خوبی میزان کارمزد معامله برای معامله گر به نمایش در می آید. 

رمز ارز ایاس
رمز ارز ایاس

آیا خرید و فروش ارز دیجیتالی ایاس مناسب است؟

 

در حال حاضر باید بگوییم که خرید و فروش و معامله هر نوع ارز دیجیتالی می تواند مناسب باشد. زیرا همانطور که شاهد این مسئله هستیم، بسیاری از تاجران به دلیل غیر متمرکز بودن ارزهای دیجیتالی، ترجیح می دهند از این روش برای انجام تراکنش های مالی برون مرزی خود استفاده کنند. اما باید به این مسئله نیز اشاره کنیم، که ارزهای دیجیتالی توسط هیچ کشوری قانونمند نیستند.

یعنی در صورتی که پس از خرید و فروش ارز دیجیتالی ایاس دچار مشکل شوید، هیچ کشوری مسئولیت جبران هزینه های این کلاهبرداری را تقبل نخواهد کرد. پس بهتر است پیش از استفاده از این ارزهای دیجیتالی، به این نکته توجه ویژه ای نمایید. اما شما می توانید با خرید و فروش رمز ارز، و تبدیل آنها به ارزهای دیجیتالی دیگر همچون بیت کوین و اتریوم، سود خوبی از این بازار به دست آورید. 

ارزهای دیجیتالی جدید هر روز وارد بازار رمز ارزها می شوند، به گونه ای که باید انتظار داشته باشیم در چند سال آینده هر کشور رمز ارزهای مخصوص به خود را داشته باشد. تا کاربران توانایی انجام معامله با یکدیگر را به دست آورند. اما در حال حاضر در ایران صرافی های محدودی هستند که از تمامی این ارزهای دیجیتالی پشتیبانی می کنند.   • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید
http://