خرید و فروش ارز دیجیتالی مونرو با روش‌های مختلف

خرید و فروش ارز دیجیتالی مونرو با روش‌های مختلف
1399/12/27
| 483

خرید و فروش ارزهای دیجیتالی یکی از روش های مناسب برای کسب سود و سرمایه گذاری است. از این رو بسیاری از افرادی که در بازارهای مالی سرمایه گذاری می کنند، به دنبال آن هستند که ارز دیجیتالی مناسب را شناسایی نموده و اقدام به خرید و فروش آن نمایند. خرید و فروش ارز دیجیتالی مونرو امروز سرمایه گذاران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. 

به این صورت که با مراجعه به صرافی های معتبر و یا از طریق سایت های معتبر، بر روی این ارز دیجیتالی سرمایه گذاری می کنند. ارز دیجیتالی مونرو که امروزه موفق به کسب محبوبیت بالا در جهان شده است، در زمان رشد شدید بازار در اواخر سال 2017 و اوایل 2018، موفق شده با ارز هر واحد 500 دلار مورد معامله قرار گیرد. 

در حالی که ارزش خرید و فروش ارز دیجیتالی مونرو در دو سال قبل از این تاریخ، معادل هر واحد 1 دلار بود. این نوسان قیمتی و رونق شدید ارز مونرو منجر شد تا افراد زیادی تصمیم بگیرند بر روی این ارز دیجیتالی سرمایه گذاری کنند. البته برخی دیگر نیز به دنبال آن بودند که بتوانند با استفاده از ارز رمزنگاری شده مونرو بدون مرز معامله و تراکنش انجام دهند. 

در حال حاضر تعداد کل کوین هایی که از شبکه مونرو استخراج شده است، 16.75 میلیون کوین است. در حالی که کل کویین های این شبکه 18.4 میلیون عدد است. از جمله دلایل دیگری که منجر شده است تا خرید و فروش ارز دیجیتالی مونرو بسیار رونق باید،  محدود بودن کوین های این شبکه است. می توان در هر دقیقه 0.3 مونرو استخراج نموده و سکه های گم شده این شبکه را جبران کرد. 

خرید و فروش ارز دیجیتالی مونرو

خرید و فروش ارز دیجیتالی مونرو

انواع کیف پول برای خرید و فروش ارز دیجیتالی مونرو

 

مهمترین و اصلی ترین مرحله پیش از اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتالی، انتخاب کیف پول دیجیتالی است. کیف پول هایی که برای ذخیره و انجام تراکنش های مالی با استفاده از رمز ارزها استفاده می شوند، به دو دسته کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری تبدیل می شوند. شبکه مونرو نیز همچون دیگر ارزهای دیجیتالی، کیف پول های دیجیتالی خاصی را تایید نموده است. 

از جمله مهمترین کیف پول هایی که توسط رمز ارز مونرو پشتیبانی می شوند، باید به موارد زیر اشاره کنیم: 

 

• کیف پول My Monero

 

این کیف پول تحت وب که برای خرید و فروش ارز دیجیتالی مونرو مورد استفاده قرار می گیرد، به یکی از توسعه دهندگان مونرو با نام ریکاردو اسپانی تعلق دارد. کیف پول مای مونرو در اصل همچون یک حساب کاربری بوده و می توان به راحتی از طریق آن اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتالی نمود. از سوی دیگر دسترسی آنلاین به وجوه را نیز در دسترس کاربران قرار می دهد. 

مای مونرو قادر است تنها کلید های کاربران را رمزگذاری نموده و پس از انجام تراکشن، داده ها را در سرور خود ذخیره نماید. اما به هیچ عنوان نمی توان از طریق این کیف پول به وجوه کاربران دسترسی داشت. از این رو امنیت استفاده از آن بسیار بالا است. 

ارز دیجیتالی مونرو
ارز دیجیتالی مونرو

• کیف پول Monerujo

 

در میان انواع کیف پول های نرم افزاری که برای خرید و فروش ارز دیجیتالی مونرو مورد استفاده قرار می گیرند، باید به کیف پول Monerujo اشاره کنیم. این کیف پول قابلیت نصب بر روی سیستم عامل اندروید را داشته و می توان به راحتی از آن بر روی گوشی های هوشمند استفاده کرد. 

 

• کیف پول cake wallet

 

از نمونه دیگر کیف پول هایی که قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های آی او اس را دارند، باید به کیف پول cake wallet اشاره کنیم. می توان از این نرم افزار برای خرید و فروش ارز دیجیتالی مونرو استفاده کرد، و اقدام به انجام تراکنش های مالی نمود. البته در صورتی که تمایل داشته باشید در حجم بالایی اقدام به سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتالی نمایید، بهتر است از کیف پول های سخت افزاری استفاده کنید. 

 

چگونه ارز دیجیتالی مونرو خریداری کنیم؟

 

بسیاری از ارزهای دیجیتالی قابلیت خرید و فروش ریالی ندارند. اما کاربرانی که تمایل دارند اقدام به نمایند، سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتالی نمایند، می توانند با مراجعه به صرافی های معتبر داخل از جمله صرافی چنج پاندا به راحتی مونرو خریداری نمایند. 

بیشتر صرافی های داخلی در حال حاضر از ارز بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می کنند. اما برخی از صرافی های محدود وجود دارند که از رمز ارزهای دیگری همچون مونرو نیز پشتیبانی می کنند. اگر این ارز در صرافی مورد نظر شما وجود دارد، می توانید به راحتی اقدام به خرید و فروش آن نمایید. اما در صورتی که صرافی های داخلی قابلیت خرید و فروش ارز دیجیتالی مونرو ندارند، بهتر است از روش های دیگر برای خرید این ارز استفاده کنید.

رمز ارز مونرو

رمز ارز مونرو

بیشتر کاربران ایرانی برای آنکه بهتر بتوانند مونرو خرید و فروش نمایند، ابتدا اقدام به خرید بیت کوین یا اتریوم از صرافی های داخل می نمایند، پس از آن این ارزهای دیجیتالی را به مونرو تبدیل می کنند. این روش علاوه بر داشتن اعتبار معاملاتی، روشی آسان نیز به شمار می رود. البته بهتر است این نکته را نیز در نظر داشته باشید که ایران به دلیل تحریم بودن، قادر نیست با صرافی های زیادی در دنیا معامله کند. 

از این رو تا جای ممکن بهتر است خرید و فروش ارز دیجیتالی مونرو را از صرافی های داخلی انجام دهید. صرافی هایی که از این ارز دیجیتالی پشتیبانی می کنند، محدود هستند. صرافی چنج پاندا یکی از معتبرترین صرافی ها در ایران است، که از ارز دیجیتالی مونرو پشتیبانی می کند. پس می توانید با خیال راحت از این صرافی ارز مورد نظر خود را خریداری کنید. 

البته برخی از کاربران که از کیف پول دیجیتالی استفاده می کنند، با امنیت بالاتری می توانند خرید و فروش ارز دیجیتالی مونرو را انجام دهند. پس در صورتی که سرمایه گذاری زیادی بر روی این ارز دیجیتالی انجام می دهید، بهتر است از کیف پول های نرم افزاری یا سخت افزاری استفاده کنید. 

در کنار تمامی این روش ها برای خرید رمز ارز مونرو، می توانید به صورت مستقیم از کسی که این ارز را استخراج می کند نیز، مونرو خریداری کنید. پس به طور کلی روش های زیادی برای خرید و فروش این ارز وجود دارد. بهتر است بهترین روش را برای سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتالی انتخاب کنید.   • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید
http://