خرید و فروش ارز ترون (Tron) با کیف پول‌های معتبر

خرید و فروش ارز ترون (Tron) با کیف پول‌های معتبر
1399/12/16
| 330

در میان ارزهای دیجیتالی که امروزه در بازار جهانی رونق گرفته اند، باید به ارز دیجیتالی ترون اشاره کنیم. این ارز دیجیتالی از جمله جذاب ترین ارزهایی به شمار می رود، که سرمایه گذاران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. بیشتر سرمایه گذارانی که تمایل دارند اقدام به خرید و فروش ارز ترون (Tron) نمایند، باید بدانند که روش های ساده ای برای خرید این ارز در دنیا وجود دارد. 

برای این که بدانید چگونه می توانید اقدام به خرید و فروش این رمز ارز نمایید، کافیست با ما همراه شوید. ما در این مطلب به بررسی روش های مناسب جهت خرید و فروش این ارز و ارزهای دیجیتالی دیگر می نمایم. هدف ارز دیجیتالی ترون، از ابتدا ساخت یک سیستم مناسب برای انجام تراکنش ها به صورت غیر متمرکز بود. 
همانطور که ارزهای دیجیتالی دیگر با این هدف طراحی شدند و وارد بازار گردیدند. اما همانطور که می دانیم، ارز های دیجیتالی قدیمی همچون بیت کوین و اتریوم، از ایرادات مختلفی برخوردار بودند که منجر شد تا رمز ارزهای جدید برای اصلاح ایرادات ان ارزها طراحی شوند. 

افرادی که اقدام به خرید و فروش ارز ترون (Tron) می نمایند، در اصل به دنبال آن هستند که بتوانند تعداد تراکنش های بیشتری در ثانیه با کارمزد کمتر داشته باشند. مسئله ای که کاربران بیت کوین همیشه درگیر آن بودند و در طی سالهای اخیر نیز این مسئله بیشتر آنها را به خود درگیر کرده است. برای آنکه بیشتر با ترون آشنا شوید، با ما همراه باشید. 

خرید و فروش ارز ترون (Tron)
خرید و فروش ارز ترون (Tron)

ارز دیجیتالی ترون چگونه کار می‌کند؟

 

بیشتر سرمایه گذارانی که تمایل دارند اقدام به خرید و فروش ارز ترون (Tron) نمایند، همیشه با این سوال مواجه هستند که نحوه استفاده از این ارز دیجیتالی به چه صورت است؟ باید بگوییم نحوه استفاده و کار با ترون نسبت به ارزهای دیجیتالی دیگر کمی پیچیده تر بوده، و به همین دلیل کمتر کسی تمایل دارد بر روی این ارز دیجیتالی سرمایه گذاری نماید.

ویتالیک بوترین که در اصل خالق ارز دیجیتالی اتریوم است، بیان می کند که ساختار ارز ترون با اصل تمرکز زدایی متفاوت بوده و حتی برخی از اعضای این ارز دیجیتالی بر این عقیده هستند که ارز ترون اصلا غیر متمرکز نیست. بهتر است پیش از خرید و فروش ارز ترون (Tron) در مورد نحوه ساختار این ارز دیجیتالی اطلاعات به دست آورید.

ارز ترون از سه لایه اصلی در شبکه خود برخوردار است، که این لایه ها عبارتند از، لایه برنامه کاربردی، لایه ذخیره سازی و لایه هسته. منظور از لایه برنامه کاربردی این است که تمام توسعه دهندگان این ارز دیجیتالی قادر هستند برای ساخت برنامه های غیر متمرکز و کیف پول های دیجیتالی، از واسطه های کاربری استفاده کنند. 

از سوی دیگر باید به لایه ذخیره سازی در این ارز دیجیتالی اشاره کنیم، منظور از این لایه، این است که پروتکل ذخیره سازی این ارز به گونه ای طراحی شده است، که برای ذخیره سازی بلاک چین ها مناسب باشد. در نهایت نیز باید به لایه هسته اشاره کنیم، که ماژول های قرارداد هوشمند و مدیریت حساب در داخل این لایه واقع شده اند. 

پس کسب اطلاع در خصوص نحوه عملکرد و کارکرد ارز ترون پیش از خرید و فروش ارز ترون (Tron)، می تواند برای سرمایه گذاران بسیار حائز اهمیت باشد. 

ارز دیجیتالی ترون
ارز دیجیتالی ترون

انواع کیف پول های خرید و فروش ارز ترون (Tron)

 

پیش از آنکه این ارز دیجیتالی در سطح جهان به محبوبیت دست یابد، برای خرید و فروش و ذخیره آن از کیف پول های اتریوم استفاده می شد. اما امروزه این ارز دیجیتالی بر روی شبکه اصلی خود فعالیت می کند و از این رو کیف پول های مخصوص ترون طراحی شده اند که برای ذخیره این ارز دیجیتالی مورد استفاده قرار می گیرند. 

صرافی چنج پاندا برخی از کیف پول های رسمی را از وب سایت ترون به کاربران معرفی می کند، که از این ارز دیجیتالی پشتیبانی نموده و برای خرید و فروش ارز ترون (Tron) از آن استفاده کنند. ما در ادامه به سه کیف پول معتبر که از این ارز دیجیتالی پشتیبانی می کنند اشاره خواهیم نمود. 


البته بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که کیف پول های سخت افزاری نسبت به نرم افزاری از کیفیت و ایمنی بالاتری برخوردار بوده، و بهتر است برای خرید و فروش ارز ترون (Tron) و ذخیره این ارز دیجیتالی از این نوع کیف پول ها استفاده شود.


• کیف پول اتمیک والت:

 

 این کیف پول معتبر که برای ذخیره ارزهای دیجیتالی مختلف از جمله ترون مورد استفاده قرار می گیرد، از جمله کیف پول های معتبر و ایمن در کشور است. می توان از آن برای خرید و فروش ارز ترون (Tron) استفاده نموده و قابلیت نصب بر روی موبایل و دسکتاپ را نیز دارد. پس با استفاده از این کیف پول، به راحتی می توان اقدام به ذخیره و خرید و فروش ترون نمود. 

ذخیره ترون در کیف پول

ذخیره ترون در کیف پول

• کیف پول ترون لینک:

 

یکی دیگر از کیف پول های معتبری که وب سایت ترون در اختیار کاربران قرار داده است، کیف پول تروون لینک است. این کیف پول نرم افزاری بوده و قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های مختلف از جمله اندروید، ios و … را دارد. از سوی دیگر می توان این کیف پول را برای خرید و فروش ارز ترون (Tron) بر روی دسکتاپ نیز نصب کرد. 

 

• کیف پول تراست والت:

 

شرکت بایننس کیف پول معتبری با نام تراست والت را برای خرید و فروش ارز ترون (Tron) در اختیار کاربران خود قرار داده است. این کیف پول در کنار ایمنی بالایی که دارد، قادر است از ارزهای دیجیتالی دیگر همچون بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و موارد دیگر نیز پشتیبانی کند. این کیف پول نرم افزاری را می توان برا روی سیستم  عامل های مختلف نصب کرد و از آن برای ذخیره توکن ها نیز استفاده کرد. 


انواع روش‌های خرید و فروش ارز ترون (Tron)

 

ترون را باید یکی از ارزهای دیجیتالی محبوب در جهان به شمار آوریم، که در تمام صرافی های معتبر جهان از جمله صرافی چنج پاندا عرضه می شود. از این رو می توان به راحتی اقدام به خرید این ارز دیجیتالی نمود. البته برای آن که بتوانید به راحتی اقدام به خرید این ارز دیجیتالی نمایید، بهتر است ابتدا اقدام به خرید اتریوم یا بیت کوین نموده، و سپس آنها را به ترون تبدیل کنید.   • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید
http://