آموزش خرید و فروش پولکادات و کیف پول‌های آن

آموزش خرید و فروش پولکادات و کیف پول‌های آن
1399/12/06
| 2500

ارز دیجیتالی پولکادات یا DOT یکی از ارزهای دیجیتالی معتبری است که در طی سالهای اخیر موفق شده است به رونق بسیار زیادی دست یابد. به گونه ای که می توانیم این نسل سوم از بلاک چین ها را به عنوان یکی از مهمترین رقبا برای ارز دیجیتالی اتریوم به شمار آوریم. اما آیا می دانید چگونه می تواند اقدام به خرید و فروش پولکادات در بازار رمز ارزها نمود؟ 

به طور کلی این ارز دیجیتالی با سه هدف مشخص وارد دنیای ارزهای دیجیتالی شد. از جمله این اهداف باید به سهام گذاری، حاکمیت شبکه و وثیقه گذاری اشاره کنیم. 

سهام گذاری: این هدف از ارز دیجیتالی DOT، ترغیب کردن کاربران و صاحبان توکن به انجام رفتار درست بود. افرادی که در این شبکه به خوبی فعالیت می نمایند، موفق به دریافت پاداش می شوند. در حالی که افراد خرابکار، توکن هایی که خریداری کرده اند را به راحتی در این شبکه از دست می دهند. پس خرید و فروش پولکادات نسبت به دیگر ارزهای دیجیتالی، از امنیت بالاتری برخوردار است. 

خرید و فروش پولکادات
خرید و فروش پولکادات

حاکمیت شبکه: یکی دیگر از اهداف ایجاد شبکه پولکادات، داشتن کنترل کامل کاربران بر روی توکن های خود بود. می دانیم که در پلتفرم های دیگر تمام امتیازات انجام تراکنش در دنیای دیجیتال، متعلق به ماینرها است. در حالی که خرید و فروش پولکادات به دارندگان این توکن جهت مشارکت در شبکه، توکن اعطا می کند. 

علاوه بر آن افرادی که این ارز دیجیتالی را از صرافی چنج پاندا خرید و فروش می کنند، قادر هستند یک سرمایه گذاری موفق در آینده داشته باشند. زیرا این ارز دیجیتالی به صاحبان توکن خود این اجازه را می دهد که در رفع مشکل پروتکل و مدیریت رویدادهای خاص مشارکت و امتیاز داشته باشند. 

بیشتر سرمایه گذارانی که تمایل دارند اقدام به خرید و فروش پولکادات نمایند، بهتر است این نکته را مد نظر داشت باشند که اثبات سهام پولکادات به صورت مستقیم امری دشوار و پیچیده است. از این رو بهترین روش برای انجام این فرایند، استفاده از کیف پول های معتبر یا مراجعه به صرافی های معتبر در کشور است. 

پاداش اثبات سهام شبکه پولکادات به صورت سالانه بین 5 تا 20 درصد متغیر است. پس خرید و فروش این ارز دیجیتالی می تواند برای کاربران سود خوبی را به همراه داشته باشد. تنها لازم است به صرافی هایی برای خرید و فروش پولکادات مراجعه کنید، که از این ارز دیجیتالی پشتیبانی کند. تا در آینده با مشکل خاصی مواجه نشوید. 

وثیقه گذاری: در انتها باید به این هدف شبکه پولکادات اشاره کنیم، که به کاربران این اجازه را می دهد تا با وثیقه گذاری توکن های DOT، قادر باشند به شبکه متصل شوند. 

خرید و فروش ارز دیجیتالی دات
خرید و فروش ارز دیجیتالی دات

انواع کیف پول های معتبر برای خرید و فروش دات

 

می دانیم که برای خرید و فروش پولکادات نیاز به کیف پول های معتبری خواهیم داشت. می توانند برای ذخیره این ارز دیجیتالی و انجام تراکنش ها مورد استفاده قرار گیرند. اما برای این که بدانیم از چه کیف پول هایی باید برای خرید این ارز دیجیتالی استفاده کنیم، باید ابتدا با این کیف پول ها آشنا شویم. 

کیف پول های جدید بسیاری وجود دارند، که از این ارز دیجیتالی جدید و نوپا پشتیبانی می کنند. از این رو می تواند به راحتی اقدام به استفاده از کیف پول های مختلف برای ذخیره این ارز دیجیتالی نمود. یکی از ساده ترین راه های انتخاب کیف پول معتبر برای ذخیره ارز دیجیتالی دات، مراجعه به وب سایت شبکه پولکادات است. 

در این وب سایت کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری مختلفی برای ذخیره ارز دیجیتالی پولکادات پیشنهاد شده است. اما از آنجایی که کشورهای مختلفی در جهان در تحریم هستند، ممکن است برای استفاده از این کیف پول ها دچار مشکل شوند. از این رو پیش از استفاده از این کیف پول ها برای ذخیره و خرید و فروش پولکادات بهتر است در مورد آنها تحقیق کنید.

 از میان انواع کیف پول های مختلف که از ارز دیجیتالی دات پشتیبانی می کنند، باید به کیف پول های Signer، Polkadot-JS و polkadot.js اشاره کنیم. این سه کیف پول معتبر توسط توسعه دهندگان ارز دیجیتالی پولکادات تایید شده و از این رو از اطمینان بیشتری برای استفاده برخوردار هستند. 

ارز دیجیتالی پولکادات
ارز دیجیتالی پولکادات

چگونگی خرید و فروش پولکادات

 

بهترین روش برای خرید این ارز دیجیتالی جدید، مراجعه به صرافی است. صرافی چنج پاندا در ایران، از این ارز دیجیتالی پشتیبانی می کند و آن را برای خرید و فروش در دسترس کاربران و سرمایه گذاران قرار می دهد. اما به طور کلی در ایران می توان به دو روش اقدام به خرید ارزهای دیجیتالی نمود. از جمله:

• خرید تتر یا بیت کوین از سایت های ایرانی به صورت پرداخت ریالی، و پس از آن تبدیل این ارزها در صرافی های خارجی به ارز DOT

خرید و فروش پولکادات به صورت مستقیم از صرافی ها و سایت های ایرانی به صورت ریالی و با استفاده از کارت بانکی 

در صورتیکه تمایل به خرید و فروش این ارز دیجیتالی دارید، می توانید به وب سایت های معتبر در ایران مراجعه نمایید، و یا از طریق صرافی های خاص این ارز دیجیتالی را خریداری کنید. اما لازم به ذکر است که این ارز دیجیتالی توسط صرافی های محدودی در ایران عرضه می شود. یا ممکن است هزینه ی تمام شده خرید این ارز در صرافی های ایرانی نسبت به صرافی های خارجی برای کاربران بیشتر باشد. 

نسل سوم بلاک چین

نسل سوم بلاک چین

به همین دلیل بیشتر سرمایه گذاران که قصد خرید و فروش پولکادات را دارند، ترجیح می دهند از روش دوم برای سرمایه گذاری استفاده کنند. این دسته از کاربران با خرید تتر یا بیت کوین در ایران و از طریق صرافی ها، آن را به ارز دیجیتالی دات تبدیل می کنند. 

صرافی های بین المللی زیادی هستند که از ارز پولکادات پشتیبانی میکنند. اما از این میان تنها صرافی بایننس در ایران از اعتبار بالایی برخوردار است. برای آنکه بتوانید بدون هیچ مشکلی از این صرافی بین المللی استفاده کنید، لازم است ابتدا اقدام به تغییر ای پی کشور خود به یک کشور اروپایی نمایید. پس از آن ارز دیجیتالی پولکادات را خریداری نموده و یا به فروش برسانید. 

استفاده از این ارز دیجیتالی نیازی به آموزش خاصی ندارد. از این رو افرادی که نسبت به ارزهای بیت کوین، اتریوم، و سایر بلاک چین ها اطلاعات مناسبی در دست دارند، می توانند به راحتی اقدام به خرید و فروش پولکادات نیز نمایند.  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید
http://