آموزش خرید و فروش تزوس و انواع کیف پول‌های رمز ارز XTZ

آموزش خرید و فروش تزوس و انواع کیف پول‌های رمز ارز XTZ
1399/11/18
| 2516

تزوس ارز دیجیتالی جدید با ویژگی برنامه های غیر متمرکز، در حال حاضر موفق شده است محبوبیت به دست آورد. این ارز را باید با اتریوم و ایاس مقایسه کنیم، زیرا بلاک چین تروس شباهت های بسیاری به این دو ارز دیجیتالی دارد. اما برای آنکه بتوانید اقدام به خرید و فروش تزوس نمایید، بهتر است ابتدا با نحوه استخراج و کیف پول های آن آشنا شوید. 

استخراج تزوس
استخراج تزوس

نحوه استخراج بلاک چین تزوس 

 

بهترین روش برای استخراج تزوس، استفاده از الگوریتم اجماع ثبات سهام است. در این روش اعتبار بلاک های یک بلاک چین باید توسط دیگر اعضا تایید شود. الگوریتم پلتفرم تزوس در اصل ترکیبی از اثبات سهام نمایندگی شده و اثبات سهام است. نودهای شبکه در این الگوریتم اقدام به قبل کردن توکن ها نموده، و از این رو احتمال تایید بلاک ها و کسب پاداش را افزایش می دهند. 

می توان در چنین سیستمی تعداد نودهایی که برای کنترل پروسه تایید، وارد رقابت می شوند را به صورت نامحدود مورد استفاده قرار داد. در صورتی که بتوانید به راحتی اقدام به استخراج این ارز دیجیتالی نمایید، می توانید اقدام به خرید و فروش تزوس از طریق کیف پول های مناسب نمایید. قیمت هر واحد تزوس در حال حاضر برابر با 1.2 دلار در بازار است. 

این ارز دیجیتالی در نیمه دوم سال 2017 به ارزهای مورد معامله در صرافی ها اضافه شد. پس از آن صرافی های مختلفی اقدام به خرید و فروش تزوس نمودند. اما پس از آن که در ماه دسامبر این بلاک چین در کنار ارز بیت کوین روند صعودی قیمت را تجربه کرد، موفق شد در میان ارزهای دیجیتالی دیگر دیده شود و به محبوبیت برسد. به گونه ای که هر سکه ان با ارزش بیش از 10 دلار در صرافی ها معامله شد. 

پس از آن تزوس در سال 2019 مجددا با رشد 3 برابری قیمت روبرو شد، که معامله و خرید و فروش تزوس را در بازار به رونق بیشتری رساند. در حال حاضر نیز بیش از 660 میلیون واحد این بلاک چین در بازار در حال گردش است. 

خرید و فروش تزوس
خرید و فروش تزوس

انواع کیف پول خرید و فروش تزوس

 

برای ان که بتوانید این ارز دیجیتالی را نیز همچون دیگر ارزها نگهداری نموده و مورد معامله قرار دهید، نیاز به کیف پول مناسب خواهید داشت. کیف پول های خاصی هستند که از ارز تزوس پشتیبانی می کنند. از جمله کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری. بهترین این کیف پول ها را باید چنین معرفی کنیم: 

• اتمیک والت (Atomic Wallet): این کیف پول قادر است بیش از 300 ارز دیجیتالی را پشتیبانی نموده و هر هفته نیز به آن ویژگی جدید افزوده می شود. از این رو می توانید از آن برای خرید و فروش تزوس نیز استفاده کنید. 

• ترزور مدل تی (Trezor Model T): یکی از بهترین و پرکاربردترین کیف پول هایی که برای ذخیره تزوس استفاده می شود، کیف پول تزورو مدل تی است. این کیف پول قادر است دارایی های شما را به صورت آفلاین ذخیره نموده و از این رو دارایی ها را از حملات هکرها در امان دارد. 

• لجر نانو اس (Ledger Nano s): ویژگی های امنیتی که این کیف پول برای خرید و فروش تزوس دارد، منجر شده است تا افراد زیادی تمایل به استفاده از آن داشته باشند. پس در صورتی که به دنبال آن هستید از دارایی های خود به بهترین نحوه محافظت کنید، بهتر است از این کیف پول های سخت افزاری استفاده نمایید. 

بلاک چین تزوس
بلاک چین تزوس

انواع روش‌های مناسب برای خرید و فروش تزوس

 

روش های مختلف بسیاری برای خرید این ارز دیجیتالی وجود دارد. اولین روش خرید از سایت های داخلی است. البته از انجایی که بیشتر سایت های داخل این ارز دیجیتالی را عرضه نمی کنند، ممکن است در این روش خرید ارز یا فروش تزوس با مشکل مواجه شوید. اما می توانید در روش دیگر، ابتدا اقدام به خرید بیت کوین یا اتریوم از ارزهای داخلی نموده، و پس از آن در صرافی های خارجی این ارزها را به تزوس تبدیل کنید.  

در حال حاضر خرید و فروش تزوس در رده 17 ارزهای دیجیتالی ارزشمند در سطح جهان قرار دارد، اما هنوز برخی از صرافی های بزرگ همچون باینس آن را به فهرست ارزهای دیجیتالی مورد معامله خود اضافه نکرده اند. پس لازم است پیش از خرید ارز تزوس بهتر است نکاتی همچون ایمنی کیف پول و صرافی های مورد معامله برای این ارز را در نظر بگیرید. 

بهترین صرافی که می تواند در خرید و فروش تزوس و معامله این ارز دیجیتالی به شما کمک کند، صرافی چنج پاندا خواهد بود. این صرافی دارایی ها و حساب کاربری شما را مسدود نخواهد کرد، و با سریع ترین روش می تواند ارزهای دیجیتالی را تبدیل یا خرید و فروش نمایید. بهتر است حتما پیش از انتخاب ارز دیجیتالی مورد نظر خود، در مورد صرافی هایی که از آن ارز پشتیبانی می کنند تحقیق کنید.

آینده ارز دیجیتالی تزوس
آینده ارز دیجیتالی تزوس

پیش‌بینی آینده ارز تزوس 

 

اگر قیمت این ارز دیجیتالی جدید را در طی سال جاری بررسی کنیم، متوجه رشد بیش از 50 درصدی آن خواهیم شد. ارز تزوس موفق شده است در سال جاری از 1.24 دلار به قیمت 3.82 دلار برسد. این مسئله نشان دهنده آن است که آینده روشنی در انتظار تزوس خواهد بود. می توان با خرید و فروش تزوس به سود خوبی در آینده دست یافت، و از ان برای انجام معاملات مختلف استفاده کرد. 

در حال حاضر شرکت های بسیاری همچون کوین بیس، بلاک چین تزوس را در اختیار کاربران قرار می دهد. در صورتی که تعداد صرافی های پشتیبان از این ارز افزایش یابد، بدون شک قیمت آن نیز روند رو به رشدی را در پیش خواهد گرفت. این نکته را به خاطر داشته باشید که بهترین روش برای خرید تزوس و فروش آن، انتخاب کیف پول مناسب و صرافی های معتبر است. 

در صورتیکه تقاضا برای خرید تزوس افزایش یابد، مسلما قیمت این ارز نیز روند صعودی خود را در پیش خواهد گرفت، که در آینده برای این مسیر روشنی ایجاد خواهد کرد. پس خرید و فروش تزوس می تواند برای کاربرانی که این ارز دیجیتالی را انتخاب نموده اند، سود خوبی به همراه داشته باشد. البته این مسئله تنها یک پیش بینی ساده است. پس لازم است به آن توجه ویژه ای نمایید.   • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید
http://