آموزش خرید و فروش تتر TRC20

آموزش خرید و فروش تتر TRC20
1399/10/22
| 3923

یکی از ارزهای دیجیتالی که در صرافی های مختلف مورد معامله قرار می گیرد، تتر است. هر توکن تتر را باید یک دلار ایالات متحده به شمار آوریم، که در شبکه ترون می توان آن را یافت. خرید و فروش تتر TRC20 نسبت به خرید و فروش تتر مراحل مشابهی دارد. به طور کلی باید تتر را به انواع مختلفی دسته بندی نماییم. که یکی از نمونه های آن تتر trc20 می باشد. 

این تتر ویژگی های خاصی دارد که منجر شده است تا در میان کاربران بسیار مورد استقبال قرار گیرد. مهمترین مزیتی که می توانیم برای خرید و فروش تتر TRC20 بیان کنیم، کارمزد صفر آن است. یعنی کاربرانی که قصد خرید و یا انجام معامله با این ارز دیجیتالی داشته باشند، بدون ان که هزینه ای بابت کارمزد پرداخت کنند، می توانند نقل و انتقال را انجام دهند. اما آیا می دانید نحوه خرید و فروش این ارز به چه صورت است؟ 

خرید و فروش تتر TRC20
 خرید و فروش تتر TRC20


خرید و فروش تتر TRC20 با ساده ترین روش 

 

اولین قدم برای خرید و فروش هر ارز دیجیتالی، ثبت نام در صرافی معتبر و داشتن کیف پول است. تتر ترون که بر روی بلاکچین ترون توسعه داده می شود، قابلیت خرید و فروش آسان دارد. به راحتی می توان به صرافی چنج پاندا مراجعه نمود، و در کمترین زمان ممکن اقدام به خرید یا فروش این ارز دیجیتالی کرد. روند تراکنش این ارز بسیار شفاف بوده و با سیستم های مختلف نیز قابلیت برقراری ارتباط دارد. 

در اولین صفحه صرافی، شما با قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتالی مختلف مواجه می شوید. می توانید در این بخش ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید. البته برای خرید و فروش تتر TRC20 لازم است در صرافی ثبت نام کرده و تمامی مدارک خود را برای تایید ارسال کنید. پس از آن شما قادر به ثبت سفارش به صورت اتوماتیک خواهید بود. 

تتر در واقع نوعی استیبل کوین به شمار می رود، که بر روی بلاک چین های زیادی عرضه می شود. تقریبا تمامی صرافی های معتبر در ایران، این ارز دیجیتالی را ارائه می دهند. پس می توان از صرافی های معتبر بسیاری اقدام به خرید و فروش تتر TRC20 نمود. 

 

مراحل خرید تتر TRC20

 

اولین قدم برای خرید این ارز، ورود به صفحه کاربری می باشد. در این صفحه بر روی سفارشات کلیک کرده و ثبت سفارش جدید را انتخاب کنید. 

مراحل خرید تتر TRC20

پس از آن که این گزینه را انتخاب کردید، صفحه جدید دیگری برای شما باز می شود، که خدمات صرافی چنج پاندا را به شما ارائه می دهد. می توانید گزینه خرید ارزهای دیجیتالی را انتخاب نمایید. 

مراحل خرید تتر TRC20

ارز مورد نظر خود را که تتر می باشد، انتخاب نموده و به صفحه دیگری روید. 

مراحل خرید تتر TRC20

لازم است در این مرحله اطلاعات مربوط به ارز تتر را وارد کنید. این که قصد دارید از چه شبکه ای تتر TRC20 خریداری کنید، یا آنکه به چه میزان قصد خرید و فروش تتر TRC20 دارید. در این بخش می توانید سفارش خود را به ثبت برسانید. مسئله مهمی که لازم است در این بخش به آن توجه داشته باشد، نوع شبکه مورد نظر برای انتقال این ارز است. شما در این بخش شبکه TRC20 را انتخاب کنید. 

مراحل خرید تتر TRC20

هر کدام از این سه شبکه ای که به شما نمایش داده می شود، دارای کارمزد انتقال متفاوت بوده و از کیف پول منحصر به فردی استفاده می کنند. پس حتما به این مسئله توجه ویژه ای داشته باشید. 

پس از وارد کردن اطلاعات مورد نظر خود، هزینه سفارش را در چند ثانیه پرداخت نموده و برای خرید و فروش تتر TRC20 می توانید پول را در حساب کیف پول دیجیتالی خود مشاهده کنید.  که در اصل این مرحله آخرین مرحله انجام تراکنش خرید تتر به شمار می رود. 

مراحل فروش ارز تتر TRC20

مراحل فروش ارز تتر TRC20

 

برای آنکه بخواهید اقدام به فروش ارز دیجیتالی تتر نمایید، لازم است ابتدا به حساب کاربری خود وارد شده و از قسمت داشبورد، گذینه فروش ارز را انتخاب کنید. در این پنجره برای شما گزینه های دیگری نیز ارائه می شود، که شما باید یکی از آنها را انتخاب کنید. در صورتی که قصد خرید و فروش تتر TRC20 را دارید، لازم است گذینه فروش ارزهای دیجیتالی را انتخاب نمایید. 

مراحل فروش ارز تتر TRC20

پس از آن به مرحله بعدی رفته و باید دقت کنید که شبکه انتقال مورد نظر خود را در این قسمت انتخاب نمایید. شبکه مورد نظر شما، تتر TRC20 می باشد. تمامی اطلاعات لازم در مورد این ارز را وارد کرده، و پس از آن درخواست خرید و فروش تتر TRC20 خود را به ثبت برسانید. 

مراحل فروش ارز تتر TRC20

در صفحه بعدی شما مبلغ نهایی فروش تتر خود را مشاهده خواهید نمود. با تایید این قسمت مبلغ تتر فروخته شده به حساب شما واریز خواهد گردید. 

مراحل فروش ارز تتر TRC20

لازم است در این مرحله بر روی گزینه اعلام پرداخت کلیک کنید، تا تراکنش مورد نظرتان به صورت اتوماتیک مورد تایید قرار گیرد. پس از آن نیز شاهد افزایش موجودی حساب خود خواهید بود. اگر تمایل دارید که هزینه خرید و فروش تتر TRC20 به حساب بانکی شما واریز شود، لازم است بر روی درخواست تسویه حساب کلیک کنید. شما با استفاده از صرافی معتبر به صورت آنلاین قادر به خرید و فروش هر نوع ارز دیجیتالی خواهید بود. 

تفاوت تتر TRC20 با تتر ERC20

تفاوت تتر TRC20 با تتر ERC20

 

تتر بیت کوین که یکی از قدیمی ترین و پر مصرف ترین نمونه های تتر به شما می رود، امروزه محدود شده است. ان هم به دلیل داشتن هزینه کارمزد بالا و سرعت پایین در انجام تراکنش ها. بروز این مشکلات بر روی این ارز دیجیتالی منجر شد تا بلاک چین های دیگر نیز اقدام به استفاده از تتر مخصوص بر روی شبکه های خود نمایند. از این رو تتر ERC20 توسط شبکه اتریوم و تتر TRC20 توسط شبکه ترون وارد بازار رمز ارزها گردید. 

خرید و فروش تتر TRC20 و تتر ERC20 با یکدیگر تفاوت های خاصی دارند. تتر اتریوم نسبت به تتر بیت کوین هزینه کارمزد مناسب تری دریافت می کند. در حالی که هزینه کارمزد برای خرید تتر ترون رایگان است. از سوی دیگر تتر ترون که امروزه بسیار مورد توجه قرار رفته است، توسط کیف پول های زیادی مورد حمایت قرار نمی گیرد. از این رو بیشتر کاربران ترجیح می دهند از این تتر برای انجام معاملات خود استفاده نکنند.   • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید
http://