سیستم ووچر پرفکت مانی؛ بهترین سیستم انتقال ارز جهانی

سیستم ووچر پرفکت مانی؛ بهترین سیستم انتقال ارز جهانی
1399/09/29
| 2493

در میان سیستم های انتقال ارز برای پرداخت های آنلاین، باید به سیستم ووچر پرفکت مانی اشاره کنیم. این سیستم در سراسر جهان برای انجام پرداخت های اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد. لازم است بیان کنیم که این شرکت، برخلاف شرکت های دیگر همچون مستر کارت و پی پال، به هیچ عنوان کاربران ایرانی را تحریم نکرده است.

از این رو می توان به راحتی از آن برای انتقال ارز دیجیتالی استفاده کرد. حتی دیگر کشورهایی که توسط دنیا تحریم شده اند نیز، می توانند با استفاده از سیستم ووچر پرفکت مانی اقدام به انتقال ارز نمایند. ایرانی های زیادی هستند که با استفاده از ارزهای دیجیتالی، معاملات بین المللی انجام می دهند.

از این رو می توانند از سیستم ووچر پرفکت مانی برای انتقال مطمئن ارزهای خود استفاده کنند. برای آنکه بتوانیم در مورد این سیستم اطلاعات لازم را به دست آورید، بهتر است ابتدا مقاله ای که در خصوص پرفکت مانی منتشر شده است را مطالعه نمایید. پس از آن می توانید بهتر با نحوه کاربرد این سیستم نیز آشنا شوید.

ووچر پرفکت مانی
ووچر پرفکت مانی


سیستم ووچر پرفکت مانی چیست و علت محبوبیت آن‌چه می‌باشد؟

 

به طور کلی باید سیستم ووچر را نوعی کارت شارژ یا کارت هدیه در نظر بگیریم که به هیچ عنوان فیزیکی نمی باشد. اما زمانی که از این کارت شارژ برای انتقال ارز به صورت آنلاین استفاده کنید، متوجه سرعت بالای آن در انجام تراکنش خواهید شد.

که این مسئله در اصل منجر شده است تا این سیستم از محبوبیت فوق العاده بالایی برخوردار شود. برای استفاده از ووچر پرفکت مانی می توان از کد هایی که در ووچر ها وجود دارد، برای خرید کالا و خدمات از سایت های خارجی، استفاده کرد. علاوه بر آن نیز می توانید به راحتی اقدام به شارژ نمودن حساب پرفکت مانی خود با استفاده از کد های ووچر نیز نمایید. 

این نکته را به یاد داشته باشید که جهت استفاده از سیستم ووچر پرفکت مانی نیازی نیست در سایت پرفکت مانی حسابی داشته باشید. شما قادر خواهید بود از طریق سایت های صرافی معتبر، ووچر مورد نیاز خود را تهیه کنید. پس از آنکه کد ووچر را وارد کارت نمودید، هر گونه خدمات و کالایی که نیاز دارید را، با استفاده از این سیستم خریداری خواهید نمود. 

بر روی هر ووچر پرفکت مانی یک شماره 10 رقمی و یک کد 16 رقمی وجود دارد.  علاوه بر این کد ها نیز، تاریخ و مقدار ایجاد ووچر نیز به ثبت رسیده است. برای آنکه بتوانید از طریق ووچر اقدام به خرید نمایید، فقط کافی است که کد 10 رقمی و کد فعال سازی 16 رقمی این کارت را داشته باشید. 

پرفکت مانی
پرفکت مانی

امکانات استفاده از سیستم ووچر پرفکت مانی

 

بسیاری از کاربران که از این سیستم استفاده می کنند، قادر هستند علاوه بر خرید، به هر میزان که بخواهند ووچر بر روی حساب کاربری خود ایجاد کنند. یا ان که ووچر هایی که خریداری نموده اند را بر روی کارت وارد نموده، و بدون هیچ نگرانی ای، حساب پرفکت مانی خود را شارژی نمایند.

یکی از نقاط برتری که بر روی سیستم ووچر پرفکت مانی نسبت به سیستم های دیگر می توان بیان نمود، نیاز داشتن به زمان کوتاهی جهت فعال سازی و نقد کردن ارز می باشد. در این سیستم هیچ گونه محدودیت زمانی وجود ندارد و در هر زمانی می توان اقدام به فعال سازی ووچر های پرفکت مانی نمود. 

شما قادر هستید از طریق این سیستم، با کمترین میزان کارمزد، کارهای انتقال ارز، خرید و فروش کالا و خدمات و دیگر موارد را انجام دهید. 

سیستم پرداخت جهانی
سیستم پرداخت جهانی


مزایای اصلی ووچرها و استفاده از آن‌ها چیست؟

 

بدون تردید هر سیستم که برای خرید و انتقال ارز ساخته می شود، دارای مزایا و معایبی می باشد. ووچر پرفکت مانی نیز مزایای خاص خود را دارد. از جمله مهمترین مزایایی که می توانیم برای این سیستم بیان نماییم، راحتی در استفاده از آن است. 

زمانی که از ووچر در پرفکت مانی استفاده می کنید، شما به هیچ عنوان با تاخیر در انجام تراکنش رو به رو نمی شوید. از سوی دیگر در نقد کردن ووچر ها، نیازی به تایید نخواهید داشت و به سرعت می توانید پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در سیستم، مبلغ مورد نظر خود را به حساب پرفکت مانی خود واریز کنید. 

یکی دیگر از مزایای مهمی که در ووچر پرفکت مانی باید به آن اشاره کنیم، امنیت بالای پرداخت است. به صراحت می توانیم بگوییم که پرداخت های این سیستم با پرداخت های عادی سیستم پرفکت مانی یکسان می باشد. زیرا هیچ گونه فاکتور مخربی در آن وجود نداشته و انتقال نیز به صورت مستقیم انجام خواهد شد. 

تمامی کارت های مجازی، دارای تاریخ انقضای نامحدود می باشند. اما باید بیان کنیم که ووچر پرفکت مانی به هیچ عنوان تاریخ انقضا نداشته و از این رو می توان در هر زمان و تاریخی اقدام به نقد کردن آن نمود. در کنار این مزیت، کارمزد کم ووچر ها نیز منجر شده است تا این سیستم در دنیا به محبوبیت بالایی دست یابد. حتی توسط افراد زیادی برای انجام پرداخت های ارزی از آن استفاده شود. 

تبدیل ووچر به ارزهای دیجیتالی
تبدیل ووچر به ارزهای دیجیتالی

ووچر به چه ارزهای دیجیتالی تبدیل می‌شود؟

 

هر صرافی که از این سیستم استفاده می کند، ارزهای دیجیتالی قابل تبدیل آن نیز متفاوت است. فعلا بیشتر صرافی های در جهان که قابلیت تبدیل ووچر پرفکت مانی را دارند، از ارزهای بزرگ دنیا همچون دلار آمریکا، یورو، پوند انگلیس و روبل روسیه پشتیبانی می کنند. 

البته لازم به ذکر است که شما می توانید از طریق این سیستم، ووچر های خود را به ریال نیز در صرافی های داخلی تبدیل کنید. یکی دیگر از مواردی که لازم است در نظر بگیریم، تبدیل شدن ووچر ها به ارزهای دیجیتالی می باشد. می توان ووچر ها را در بیشتر صرافی ها، به ارز هایی همچون بیت کوین، مونرو، لایت کوین، اتریوم و ... نیز تبدیل نمود. 

البته این مسئله را حتما در نظر داشته باشید که هر صرافی ووچر پرفکت مانی، ارز های دیجیتالی قابل تبدیل متفاوتی دارد. صرافی ها برای ان که ووچر ها را به ارزهای رایج و دیجیتالی تبدیل کنند نیز، کارمزد خاصی دریافت خواهند نمود. اصولا میزان کارمزد برای تبدیل کردن ووچر ها، در صرافی های مختلف بین 0.5 تا 4 درصد خواهد بود.   • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید
http://