آموزش ثبت نام و خرید و فروش پرفکت مانی

آموزش ثبت نام و خرید و فروش پرفکت مانی
1399/09/25
| 2339

یکی از معتبرترین سیستم های پرداخت جهانی که بیشتر مردم در دنیا از آن استفاده می کنند، سیستم پرفکت مانی است. برای این که بتوانید با استفاده از این سیستم اقدام به خرید و فروش پرفکت مانی نمایید، لازم است ابتدا در سیستم ثبت نام نموده و وارد آن شوید. 

Perfect Money یکی از محبوب ترین سیستم های پرداخت برای پرداخت بدون پول در اینترنت است که کار خود را از سال 2007 آغاز کرد. این شرکت خود را به عنوان یک سرویس ایده آل معرفی می کند، که به شما امکان می دهد به سرعت و با اطمینان امور مالی خود را مدیریت کنید. ویژگی اصلی خرید و فروش پرفکت مانی حفظ حریم خصوصی کامل کاربران است.

پرفکت مانی علیرغم محبوبیت، شهرت مبهمی دارد. بنابراین، بیشتر ما نیاز داریم که جزئیات بیشتری را در مورد ویژگی های استفاده از این سیستم بررسی کنیم، و بازخورد کاربران واقعی را تجزیه و تحلیل نماییم. امروز، خرید و فروش پرفکت مانی به مشتریان اجازه می دهد تا به صورت ناشناس اقدام به انتقال پول نمایند. از جمله پرداخت منظم برای مبالغ ثابت، پرداخت کالاها و خدمات در اینترنت و موارد دیگر.


نحوه ثبت نام در سیستم پرفکت مانی 

 

برای آنکه بتوانید از این سیستم به نحو احسنت استفاده کنید، لازم است ابتدا اقدام به ثبت نام در پرفکت مانی نمایید. از جمله مراحل مهم برای ثبت نام، باید به موارد زیر اشاره کنیم: 

• به وب سایت رسمی سیستم پرداخت https://perfectmoney.is بروید.

• فرم ثبت نام را پر کنید.

• ثبت نام را با وارد کردن کد شناسه از طریق ایمیل تأیید کنید.

پرفکت مانی
پرفکت مانی

در پانل بالای صفحه اصلی، روی دکمه "ثبت" کلیک کنید. در مرحله بعدی ، باید فرم ثبت نام را پر کنید. لطفاً توجه داشته باشید، هنگام پر کردن داده ها در سیستم برای خرید و فروش پرفکت مانی، باید اطلاعات موثقی را ارائه دهید. در غیر این صورت در آینده ممکن است در دریافت اعلان ها، پرداخت ها یا اقدامات مختلف با حساب خود، دچار مشکل شوید.

ثبت نام پرفکت مانی
ثبت نام پرفکت مانی

برای ایجاد یک نمایه، باید یک نام مستعار ارائه دهید. نام کامل خود و اطلاعات مربوط به محل اقامت، ایمیل، شماره تلفن را مشخص کنید، نوع حساب (خصوصی یا شرکتی) را انتخاب کنید، به یک گذرواژه فکر کنید و در نهایت، علامت پذیرش شرایط استفاده از سایت را بزنید. پس از وارد کردن تمام داده ها، روی دکمه "ثبت" کلیک کنید.

در مرحله بعد ثبت نام و خرید و فروش پرفکت مانی، سیستم برای شما دو نامه به ایمیل ارسال می کند. اولین نامه حاوی کد شناسایی است که باید برای ورود به حساب خود استفاده کنید؛ و مورد دوم شامل راهنمای مختصری در مورد نحوه واریز به حساب شما خواهد بود.


چگونه میتوانیم وارد پرفکت مانی شویم؟

 

برای ورود به سیستم Perfect Money، باید موارد زیر را انجام دهید:

• روی زبانه "ورود" کلیک کنید.

• شناسه و رمز ورود مشتری را وارد کنید.

• اقدامات خود را تایید کنید.

در مرحله بعدی، ما با جزئیات بیشتری در مورد روند ورود به سیستم و عملکرد سرویس بیان خواهیم کرد. 

 خرید و فروش پرفک مانی
خرید و فروش پرفک مانی

برای ورود به سیستم و خرید و فروش پرفکت مانی باید از ترکیبی از شماره ها (کد شناسه مشتری) استفاده کنید؛ که قبلاً از طریق ایمیل و رمز عبور مشخص شده هنگام ثبت نام ارسال شده است. به قسمت "ورود" در صفحه اصلی سایت بروید و داده های لازم را وارد کنید.

برای تایید اقدامات خود، کد امنیتی نشان داده شده روی صفحه را وارد کنید و روی دکمه "ورود" کلیک کنید. پس از ورود موفقیت آمیز، کاربر صفحه مشتری (حساب شخصی) را باز می کند.

سیستم پرفکت مانی
سیستم پرفکت مانی

در بالای صفحه (تصویر زیر) یک نوار ابزار برای حرکت سریع به بخش مورد نظر از حساب شخصی شما وجود دارد.

امکان خرید و فروش ارز
امکان خرید و فروش ارز

با ورود به قسمت سرویس گیرنده، هر کاربر بخش حساب خود را مشاهده خواهد نمود. در اینجا اطلاعات مرجع متمرکز در مورد حساب های شما، داده های مربوط به تمام حساب های باز و سابقه معاملات وجود دارد. همچنین می توانید تنظیمات امنیتی ایجاد شده را مشاهده کنید. Perfect Money در اصل 3 نوع حساب برای مشتریان خود جهت خرید و فروش پرفکت مانی فراهم می کند:

• عادی - کلیه سرویس گیرندگان جدید سیستم بلافاصله پس از ثبت نام این وضعیت را دریافت می کنند.

• حق بیمه - برای مشتریانی ارائه می شود که بیش از 1 سال در سیستم ثبت نام کرده اند یا اگر گردش مالی موجودی کاربر بیش از 100000 دلار باشد.

• شریک - بیشتر اوقات به مشتریان بزرگ نمایندگی سیستم پرداخت ، صرافی اختصاص می یابد. تصمیم برای تعیین وضعیت توسط دولت Perfect Money گرفته می شود.


نحوه خرید و فروش پرفکت مانی به چه صورت است؟ 

 

برای پرداخت در اینترنت با ارز پرفکت مانی، ابتدا باید حساب را بارگیری کنید. این را می توان با روش های مختلفی انجام داد که به شما امکان می دهد کیف پول واقعی خود را به یک کیف مجازی تبدیل کنید. برای استفاده از گزینه های مستقیم بودجه، به حساب خود وارد شوید، روی سپرده ها کلیک کنید و موارد زیر را انتخاب کنید:

• انتقال سیم

• انتقال بانکی فوری

• شرکای صرافی مجاز

• سپرده مستقیم (دارندگان حساب بانکی آلمان، اتریش، سوئیس و بلژیک)

• پایانه های نقدی (روسیه و اوکراین)

اما برای برداشت وجه جهت خرید و فروش پرفکت مانی لازم است روند دیگری را طی کنید. تبدیل ارز الکترونیکی پرفکت مانی به پول واقعی یا سایر ابزارهای پرداخت آسان است. برداشت وجه از طریق حواله بانکی قابل انجام است. 

برای برداشت وجه و واریز به حساب بانکی وارد بخش "برداشت" شوید. پس از ورود، گزینه انتقال بانکی را انتخاب کرده و تمام داده های مورد نیاز را پر کنید. تمام اطلاعات لازم باید توسط بانک شما ارائه شود. اگر تمام مناطق به درستی پر شوند، سیستم دستور برداشت را ایجاد می کند. 

بودجه ظرف 24 ساعت پس از تولید سفارش آزاد می شود و وجه باید ظرف 3 تا 5 روز کاری دریافت گردد. حداقل میزان برداشت فعلی از طریق انتقال بانکی 100 دلار آمریکا است؛ و حداکثری برای آن وجود ندارد. با این حال برای مبالغ بسیار زیاد بانک شما ممکن است درخواست کند که شما دارای وضعیت حساب مشتری شرکتی باشید. به همین راحتی می توانید در سیستم پرفکت مانی حساب ایجاد کرده و اقدام به خرید و فروش پرفکت مانی نمایید. 

منبع:

https://www.jobsearchgh.com/article/23/how-create-perfect-money-account-add-fund-withdraw-online-ghana

https://coinpost.media/p/perfect-money  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید
http://