آموزش ثبت نام و احراز هویت جهت خرید و فروش وب مانی

آموزش ثبت نام و احراز هویت جهت خرید و فروش وب مانی
1399/09/25
| 2454

وب مانی در واقع یکی از سیستم های پرداخت جهانی می باشد، که برای فعالیت های مالی انلاین مناسب است. بیشتر کسب و کارهای اینترنتی برای خرید و فروش و ارائه خدمات خود، از این سیستم استفاده می کنند. اما آیا می دانید برای ثبت نام و خرید و فروش وب مانی باید چه مراحلی طی شود؟

بدون شک استفاده از هر سیستم خرید و فروش آنلاین، نیاز به ساخت اکانت دارد. افتتاح حساب یا ساخت اکانت اولین قدم برای خرید و فروش وب مانی از طریق این سیستم می باشد. مدت زمان زیادی برای ساختن حساب نیاز نخواهید داشت. شما می توانید تنها در ده دقیقه به صورت کامل تمامی فرایندهای ثبت نام در سیستم وب مانی را انجام دهید. 

برای ثبت نام اولیه در سیستم WebMoney، باید اطلاعات معتبری درباره خود و سایر اطلاعات شخصی ارائه دهید. پس از ثبت نام اولیه، کیف پول الکترونیکی WM Keeper Standard (Mini) به شما تعلق می گیرد. با WM Keeper از انواع دیگر، WM Keeper Classic ، Light یا Mobile می توانید به عملکرد های زیر دسترسی پیدا کنید:

• فعال کردن یک روش مدیریت جدید، WM Keeper Standard 

• ثبت WMID جدید، یا

• ثبت نام در سیستم از طریق حساب کاربری خود

مراحل ثبت نام برای خرید و فروش وب مانی در سیستم، از چند مرحله تشکیل شده است. در ادامه به هر یک از این مراحل با تصویر مناسب می پردازیم. 

 

نحوه ساخت حساب در سیستم وب مانی

 

1. اولین قدم برای افتتاح حساب، ورود به سایت سیستم وب مانی است. ادرس این سایت https://www.wmtransfer.com/ می باشد. پس از ورود به وب سایت، بر روی " Sign Up " کلیک نمایید. 

ثبت نام برای خرید و فروش وب مانی
ثبت نام برای خرید و فروش وب مانی

2. دومین قدم وارد کردن شماره تلفن خود در صفحه مورد نظر برای ثبت نام است. برای آنکه بتوانید در این سیستم حساب کاربری داشته باشید، و به راحتی اقدام به خرید و فروش وب مانی نمایید، بهتر است از یک شماره موبایل معتبر استفاده کنید. تا کد تایید برای شما ارسال شود. 

این مسئله را در نظر داشته باشید که حتما برای وارد کردن شماره خود، از فرمت ورودی بدون صفر استفاده کنید. مثلا: 9123456789. 

سیستم وب مانی
سیستم وب مانی

لطفا توجه داشته باشید که ثبت نام در سیستم برای خرید و فروش وب مانی، با استفاده از برنامه مرورگر WM Keeper Standard (Mini) انجام می شود. این برنامه بدون در نظر گرفتن سیستم عامل مورد استفاده، "از جمله در دستگاه های تلفن همراه"، با هر مرورگری سازگار است.

3. پس از وارد کردن شماره sms با کد تایید دریافت خواهید کرد. منتظر آن باشید، کد تایید دریافتی را وارد کنید و اکنون باید یک کلمه عبور امن برای حساب خود نیز انتخاب نمایید. پس از وارد کردن کلمه عبور، روی دکمه "بیشتر" کلیک کنید.

اگر کد تایید را برای ثبت نام در سیستم جهت خرید و فروش وب مانی دریافت نمی کنید، مطمئن شوید که شماره تلفن خود را به درستی تایپ کرده اید. اگر مطمئن هستید، بلیط خدمات پشتیبانی فنی WM را ایجاد کنید. حتماً شماره تلفن و نام اپراتور تلفن همراه خود را در آن مشخص کنید.

پس از تایید کد، سیستم، شماره تلفن شما را از نظر ثبت نام موجود با آن بررسی می کند. در صورت یافتن مورد، از شما خواسته می شود به یکی از WMID های موجود خود وارد شوید یا یک مورد جدید ایجاد کنید (مراحل ثبت نام مجدد را طی کنید).

در صورت عدم ثبت نام خرید و فروش وب مانی، به صفحه تنظیم رمز عبور هدایت می شوید. رمز عبوری را که برای ورود به سیستم استفاده می شود وارد کرده و آن را تایید کنید. شرایط توافق نامه سیستم انتقال وب مانی را بپذیرید و موافقت خود را به KKB بانک بدهید تا داده های شخصی شما را با علامت گذاری در کادرهای موجود در صفحه پردازش کند. حال باید بر روی "بیشتر" کلیک کنید.

تمامی مراحل ثبت نام در سیستم و خرید و فروش وب مانی طبق تصاویر زیر باید طی شود. 

وب مانی
وب مانی

ثبت نام وب مانی

ثبت نام وب مانی

سیستم Web Money

سیستم Web Money

4. پس از طی کردن تمامی این مراحل، حساب کاربری شما آماده شده است. شما می توانید در این  مرحله اولین کیف پول خود را برای خرید و فروش وب مانی بسازید. بهترین نوع کیف پول برای انتخاب اول، کیف پول دلاری وب مانی می باشد. برای این کار لازم است در قسمت پنل اصلی حساب کاربری خود، بر روی کلمه" Add" کلیک نمایید. 

5. باید به این مسئله اشاره نماییم که شما می توانید برای خرید و فروش وب مانی بر روی این سیستم، به سراغ کیف پول های دیگری نیز روید. اما در بیشتر مواقع استفاده از کیف پول دلاری بهترین انتخاب خواهد بود. 

6. پس از ان که کیف پول مورد نظر خود را ساختید، می توانید بر روی آن کلیک نموده و شماره حساب کیف پول خود را ببینید. سپس آن را کپی نموده و برای شخص یا شرکتی که قرار است برای شما در سیستم وب مانی واریزی داشته باشد، ارسال کنید. 

سیستم خرید و فروش وب مانی

سیستم خرید و فروش وب مانی

شرایط احراز هویت در سیستم برای خرید و فروش وب مانی 

 

طی کردن تمامی این مراحل، منجر به ساختن حساب کاربری شما در سیستم وب مانی می شود. پس از آن شما قادر خواهید بود به راحتی اقدام به ارسال و دریافت وب مانی نمایید. اما در صورتی که شخصی در سیستم احراز هویت انجام نداده باشد، تنها قادر خواهد بود تا سقف 300 دلار در کیف پول خود موجودی داشته باشد.

از سوی دیگر نیز اگر احراز هویت در این سیستم انجام نشده باشد، ممکن است شخص برای خرید و فروش وب مانی با محدودیت تراکنش نیز روبه رو شود. هر شخصی برای آن که بتواند مبلغ بیشتری را از طریق این سیستم منتقل نماید، و از شر محدودیت های حساب ها کاهش یابد، لازم است شخص در سیستم اقدام به احراز هویت خود نماید. 

در انتها نیز لازم است برای خرید و فروش وب مانی اقدام به ارتقای حساب خود نمایید. هر یک از این مراحل باید با دقت و آشنایی کامل انجام شود. در صورتی که قصد دارید از طریق سیستم وب مانی اقدام به خرید و فروش نمایید، باید تمامی این مراحل ثبت نام را به خوبی و درستی طی کنید، و ثبت نام نهایی را به اتمام برسانید. 

منبع:

https://wiki.wmtransfer.com/projects/webmoney/wiki/Registration  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید
http://