نحوه خرید سکه عرضه اولیه (ICO) به چه صورت است؟

نحوه خرید سکه عرضه اولیه (ICO) به چه صورت است؟
1399/09/25
| 2428

مسئله مهمی که باید در خصوص خرید سکه عرضه اولیه (ICO) به آن توجه نمایید، نحوه خرید آن است. حتی اگر شخصی باشید که هر روز در خصوص ارزهای دیجیتالی اطلاعات کسب می کنند، یا این که تمامی اخبارهای ارز دیجیتالی را دنبال می کنند، اما باز هم لازم است در خصوص شرایط و نحوه خرید سکه های عرضه اولیه، اطلاعاتی به دست آورید. 

ارزهای دیجیتالی در اصل ارزهای جدید اینترنتی هستند، که بسیاری از مردم در مورد آنها اطلاعاتی ندارد. همین مسئله نیز آنها عصبی می کند. زیرا افراد زیادی هستند که وعده سود های کلان از طریق خرید سکه عرضه اولیه (ICO) می دهند، که در برخی موارد می تواند حقیقت داشته باشد. 

به طور کلی باید بیان نماییم که هر روز بر تعداد ارز دیجیتالی که ساخته شده و وارد بازار می شوند، افزوده می شود. به همین دلیل نیز لازم است در مورد این ارزها اطلاعاتی داشته باشید. توسعه دهنده های ارزهای جدید، برای این که سرمایه اولیه مناسب خود را به دست آوردن، سکه های خود را به صورت عرضه اولیه، در دسترس سرمایه گذاران قرار می دهند. تا با فروش این سکه ها، سرمایه پروژه خود را تامین نمایند.

در این زمان، بهترین موقعیت برای خرید سکه عرضه اولیه (ICO) توسط سرمایه گذاران پیش می آید. اما باید این مسئله را بدانید که خرید سکه های عرضه اولیه، ممکن است سود آور باشد یا خیر. پس صرفا بر این اساس که سود خوبی با خرید سکه عرضه اولیه (ICO) به دست می آورید، اقدام به این کار نکنید. 

نحوه خرید سکه عرضه اولیه (ICO)

نحوه خرید سکه عرضه اولیه (ICO) 

شرایط عمومی برای خرید توکن‌های ICO چیست؟

 

پیش از ان که اقدام به خرید سکه های عرضه اولیه نمایید، حتما در مورد توافقنامه خرید توکن و شرایط عمومی خرید این سکه ها اطلاعات کسب کنید. بیشتر استارتاپ ها برای افراد تازه واردی که قصد دارند بر روی ارزهای دیجیتالی جدید سرمایه گذاری کنند، راهنمای گام به گام ارائه می نمایند.

تا با این روش بتوانند به راحتی اقدام به خرید سکه عرضه اولیه (ICO) نماید. اما در برخی مواقع نیز خرید و فروش توکن های ارز دیجیتالی، با مشکلاتی همراه می شود. تمامی سکه های عرضه اولیه، معمولا در یک زمان مشخصی عرضه می شوند. 

یا این که از طریق یک بلاک خاص، در دسترس سرمایه گذاران قرار می گیرند. پس برای این که در خصوص میزان سکه های عرضه اولیه اطلاعات به دست آورید، می توانید از بلاک اتریوم برای بررسی اعداد استفاده کنید. تا از زمان مناسب عرضه این سکه ها مطلع شوید. 

این نکته را به خاطر داشته باشید که بسیاری از سکه های عرضه اولیه، در کمتر از چند دقیقه پس از عرضه، به اتمام می رسند. زیرا فروشندگان تعداد محدودی از توکن های خود را عرضه می کنند. پس برای خرید سکه عرضه اولیه (ICO) لازم است از کیف پول هایی با تنظیمات پیشرفته استفاده نمایید. 

این مسئله بدان معنا است که شما باید در مورد انواع کیف پول های ارز دیجیتالی نیز اطلاعات به دست آورید، تا بتوانید بهترین و پیشرفته ترین کیف پول را شناسایی و انتخاب نمایید. پس از ارسال درخواست خرید سکه عرضه اولیه (ICO)، برای خریدار سه حالت پیش می آید. از جمله:

• باید اقدام به خرید توکن ها به صورت دستی نمایید. 

• به محض اتمام فروش توکن ها، خریدار توکن های خود را دریافت خواهد نمود. 

• برای دریافت توکن های خود، باید چند روزی را منتظر بمانید.

 خرید سکه عرضه اولیه
خرید سکه عرضه اولیه

آیا در زمان خرید سکه عرضه اولیه (ICO) خطری این معامله را تهدید می‌کند؟

 

دنیای تکنولوژی به همان میزان که دارای مزایا می باشد، مضراتی را نیز با خود به همراه دارد. زیرا ممکن است زمانی که شما اقدام به خرید توکن می نمایید، هکر ها با تغییر دادن آدرس واقعی اتریوم با ادرس اتریوم خود، روند خرید سکه های عرضه اولیه از سوی شما را با اختلال مواجه سازند. 

به این صورت که وقتی سرمایه گذاری تمامی فرایندهای خرید سکه عرضه اولیه (ICO) را طی می کند، هکر ها وب سایتی که برای ارسال پول در نظر گرفته شده است را هک می کنند. با این که شما به جای این که پول را به حساب استارتاپ ها واریز نمایید تا توکن های مورد نظر خود را خریداری کنید، پول به حساب هکرها واریز خواهد شد. 

لازم است در زمان خرید سکه های عرضه اولیه، به این مسئله نیز توجه داشته باشید. تا مبادا درگیر هکرها شده و سرمایه خودتان را از دست دهید. 

بهترین روش خرید ICO

بهترین روش خرید ICO

بهترین نحوه خرید سکه‌های ICO به چه صورت است؟ 

 

معمولاً به دو روش می توان اقدام به خرید سکه عرضه اولیه (ICO) نمود. اولین روش از طریق ثبت نام در وب سایت های پروژه، و دومین روش از طریق دریافت بیت کوین یا اتریوم. 

 

1.  خرید سکه از طریق ثبت نام در وب سایت پروژه

 

تمامی پروژه های قانونی ارائه دهنده ارز های دیجیتالی، دارای وب سایت معتبری می باشند. در این وب سایت ها مشخص می شود که هدف از ایجاد این ارز چیست، چقدر پول برای خرید آن نیاز است، پروژه در چه زمینه ای می باشد و ... 

می توانید با مراجعه به وب سایت های عرضه کننده سکه عرضه اولیه، اقدام به ثبت نام نمایید. این روش ساده ترین و قانونی ترین روش برای خرید سکه عرضه اولیه ( ICO) به شمار می رود. البته می توانید با مراجعه به صرافی چنج پاندا نیز، به راحتی اقدام به خرید یا فروش سکه های عرضه اولیه نمایید. 

ارزهای دیجیتالی
ارزهای دیجیتالی

2. از طریق دریافت بیت کوین یا اتریوم

 

یکی دیگر از روش های خرید سکه عرضه اولیه (ICO)، خرید بیت کوین یا اتریوم در مرحله اول است. بیت کوین که در اصل یکی از مهمترین و رایج ترین ارزهای دیجیتالی به شمار می رود، در تمامی جهان پذیرفته شده است. 

اما از سوی دیگر، اتریوم بستر بهتر و مناسب تری از بلاک چین می باشد، که امروزه نیز به بستری مطمئن برای خرید و انتخاب سکه های عرضه اولیه تبدیل شده است. از این رو، می توانید اتر را به عنوان نشانه ای بومی از پلتفرم اتریوم، برای خرید سکه عرضه اولیه (ICO) در نظر بگیرید. با این دو روش، به راحتی سکه های ICO تهیه نموده و وارد بازار ارزهای دیجیتالی شوید.   • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید
http://