آموزش صفر تا صد فروش پرفکت مانی به ریال با صرافی چنج پاندا

آموزش صفر تا صد فروش پرفکت مانی به ریال با صرافی چنج پاندا
1399/09/24
| 1307

فروش پرفکت مانی در صرافی چنج پاندا یکی از چندین نوع خدماتی است که از طرف ما به شما عزیزان ارائه می گردد چرا که به خوبی با نیاز مشتریان خود آشنا هستیم که نیاز به بستری رایگان و تحریم نشده دارید تا بتوانید به راحتی خریدهای خود را انجام دهید بدون اینکه نیاز به افتتاح حساب بین المللی داشته باشید و یا اینکه به راحتی سرمایه گذاری کنید چون ارزش پرفکت مانی با دلار و یورو برابر است و به همین دلیل از آن به عنوان دلار پرفکت مانی یا یورو پرفکت مانی یاد می شود.

فروش پرفکت مانی برای آن دسته از عزیزانی که قصد دارند سرمایه اندوخته شده خود را در زمان مناسبی که ارزش ریالی دلار بالاست فراهم کرده ایم که این در کنار سایر خدماتی نظیر خرید پرفکت مانی از ما و یا خرید و فروش سایر ارزهای دیجیتالی معروف و وب مانی است.

 

فروش پرفکت مانی با صرافی چنج پاندا؛ آموزش مرحله به مرحله

 

صرافی چنج پاندا این امکان را فراهم کرده که بتوانید به راحتی به فروش پرفکت مانی و تبدیل به ریال را انجام داده یا حتی آن را به وب مانی هم تبدیل کنید. ضمنا لازم به ذکر است که صرافی چنج پاندا به عنوان فروشگاه پرفکت مانی و ارزهای دیجیتال با نمره TS یا امتیاز قابل اعتماد بودن بالا در سیستم پرفکت مانی، تضمین کننده امنیت و کیفیت خدمات به شما عزیزان است.

توجه داشته باشید که نباید گول تبلیغات فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت را بخورید چون اساسا اطمینان و امنیت بالایی ندارند و اگر هم داشته باشند طبق قوانین پرفکت مانی کارمزد بیشتری خواهید پرداخت به همین دلیل در صرافی چنج پاندا به منظور افزایش اطمینان و امنیت کاری شما و هم پرداخت حداقل کارمزد مرحله احراز هویت را هم باید پشت سر بگذارید.

در این مرحله به صورت کامل و جامع، فروش پرفکت مانی را به شما عزیزان آموزش می دهیم. با ما همراه باشید.

فروش پرفکت مانی با سرعت و امنیت بالا
فروش پرفکت مانی با سرعت و امنیت بالا در صرافی چنج پاندا


1- ساخت حساب کاربری در صرافی چنج پاندا

 

اولین مرحله ای که باید برای فروش پرفکت مانی انجام دهید ساخت حساب کاربری است. ساخت حساب کاربری زمانبر نیست و بسیار ساده است و در عرض چند دقیقه و پس از تأیید ایمیل می توانید وارد منوی کاربری خود شوید. وقتی وارد حساب کاربری خود شدید، اولین کار این که روی گزینه پرفکت مانی کلیک کرده و سپس فروش پرفکت مانی را کلیک کنید.


2- مشخص کردن مقدار مورد نظر

 

در این مرحله لازم است که مقدار پرفکت مانی که قصد فروش دارید را مشخص کنید که قصد چه مقدار پرفکت مانی را بفروشید تا آن را به ریال یا حتی وب مانی تبدیل کنید. با توجه به نرخ تبدیلی که بین دلار پرفکت مانی یا یورو پرفکت مانی دارید در کادر بعدی معادل ریالی آن مشخص شده است. ضمنا مبلغ نشان داده شده پس از کسر کارمزد است که جهت حفظ رضایت شما عزیزان کمترین میزان کارمزد را انتخاب کرده ایم.


3- مشاهده پیش فاکتور

 

در مرحله بعدی صرافی چنج پاندا پیش فاکتور رایگانی از فروش پرفکت مانی برای شما عزیزان صادر می کند تا بتوانید پس از چک کردن جزئیات و در صورت قابل قبول، ثبت نهایی یا گزینه پرداخت را انتخاب نمایید.


4- ورود به حساب پرفکت مانی

 

در این قسمت باید مشخص کنید که پرفکت مانی از کدام حساب برداشت شود تا بتوانید آن را به فروش برسانید تا عملیات انتقال و فروش پرفکت مانی به اتمام برسد. این پنجره به شکل اتوماتیک برای شما نمایش داده می شود و کافیست گزینه Perfect Money Account را کلیک کنید که به شکل اتوماتیک از حساب پرفکت مانی شما برداشت می شود. البته گزینه e-Voucher/ Prepaid Card نیز هست که می توانید فروش پرفکت مانی ووچر داشته باشید که شیوه دوم فروش پرفکت مانی محسوب می شود.


5- تایید اطلاعات و انتقال

 

در این مرحله باید از طریق فرمی که به شما نمایش داده شده ID و کلمه عبور خود را که مرتبط با حساب پرفکت مانی هست را وارد کنید و کد نمایش داده شده را هم درج کنید و سپس روی Preview Payment کلیک نمایید.


6- درج کد تایید


با توجه به اطلاعات وارد شده، ایمیلی حاوی کد تأیید برای شما وارد می شود که باید در پنجره تازه نمایش داده شده، آن را وارد نمایید و سپس بر روی Continue کلیک نمایید.


7- تایید نهایی


در مرحله آخر نیز فاکتور نمایش داده شده را با کلیک بر روی Confirm Payment تأیید کنید تا معادل پرفکت مانی مشخص شده، ارز ریالی دریافت نمایید.

در این مرحله دو حالت وجود دارد:

1- اگر از قبل حساب بانکی در صرافی چنج پاندا تعریف کرده باشید مستقیما پس از اتمام فروش پرفکت مانی، مستقیما وارد حساب بانکی شما خواهد شد.

2-اگر حساب بانکی تعریف نکرده باشید، نگران نباشید، صرافی چنج پاندا کیف پول دیجیتالی کاملا امن انحصاری دارد که اندوخته شما را در خود ذخیره می کند. به محض تعریف کردن حساب بانکی و تأیید شماره شبا از سمت ما می توانید مبلغ حاصل از فروش پرفکت مانی را به حساب بانکی خود انتقال دهید.

فروش پرفکت مانی در عرض چند دقیقه با صرافی چنج پاندا
فروش پرفکت مانی در عرض چند دقیقه با صرافی چنج پاندا

سوالات رایج در مورد فروش پرفکت مانی

 

در این بخش سعی کرده ایم لیستی از سؤالات رایج شما عزیزان در مورد فروش پرفکت مانی را لیست کنیم:

 

- روش فروش پرفکت مانی در صرافی چنج پاندا چگونه است؟

 

 در صرافی چنج پاندا امکان فروش وب مانی به صور مراجعه به سایت وجود دارد و حتی می توانید از طریق موبایل یا تبلت نیز با محیط طراحی کاملا ریسپانسیو به خرید بپردازید. همچنین اپلیکیشن ما را هم می توانید دانلود نمایید.

 

- نرخ کارمزد فروش وب مانی چقدر است؟

 

نرخ کارمزد در صرافی چنج پاندا بسیار پایین بوده و کمتر از تمامی سایت های رقیب است. ضمنا قیمت فروش نیز از سایر صرافی ها بالاتر است.

 

- چقدر طول می کشد تا معادل ریالی پرفکت مانی را در حساب خود داشته باشیم؟

 

به محض اینکه عملیات انتقال و فروش به اتمام می رسد کارشناسان ما این تراکنش را بررسی و با نهایت سرعت به حساب بانکی شما منتقل می گردد. ضمن اینکه در هر ساعتی از شبانه روز و حتی روزهای تعطیل امکان فروش دارید و جای نگرانی نیست.

لذت فروش پرفکت مانی را با صرافی چنج پاندا
لذت فروش پرفکت مانی را با صرافی چنج پاندا تجربه کنید

منابع:

1- https://paxful.com/sell-bitcoin/perfect-money

2- https://medium.com/@johnkolo/how-to-buy-and-sell-perfect-money-on-truexgold-com-aacabede2596

3- http://www.sellperfectmoney64.com  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید
http://