چطور بدون ثبت نام در وب مانی خرید کنیم؟

چطور بدون ثبت نام در وب مانی خرید کنیم؟
1399/09/24
| 1386

در مطلب قبلی در مورد ثبت نام در وب مانی آموزش کامل به شما عزیزان ارائه کردیم که برای خرید محصولات و کالاها از وب سایت های خارجی می توانید با داشتن حساب کاربری WebMoney یا WM و کیف پول آن به راحتی محصولات خود را سفارش دهید.

همچنین راه های مختلفی برای مدیریت و استفاده از این کیف پول های الکترونیکی وجود داشت مثل:


• کیف پول های ساده و با کاربری راحت WM Keeper Standard یا مینی (Mini)، WM Keeper Vkontakte، WM Keeper Facebook یا سایر WM Keeperهای ثبت شده از طریق شبکه های اجتماعی

• کیف پول های فول امکانات مثل WM Keeper WinPro (کلاسیک) و WM Keeper WebPro (لایت)

اما همانطور که در ابتدای صحبت ها هم گفتیم تمامی این روش ها نیاز به ثبت نام کاربر با سیستم WebMoney Transfer دارند. به همین دلیل برای راحتی بیشتر شما عزیزان در این مطلب قصد داریم روش خرید کالاها و محصولات را با وب مانی و بدون نیاز به ثبت نام توضیح دهیم.

روش های زیادی وجود دارند که می توانید بدون ثبت نام در وب مانی پرداخت خود را انجام دهید. با این حال این روش ها برای زمانی مفید هستند که یکبار قصد خرید داشته باشید. در این حالت نیازی نیست که وقت صرف کنید تا کیف پول الکترونیکی وب مانی بسازید. همچنین این روش برای زمانی مناسب است که می خواهید از یک کافی نت یا کامپیوترهای عمومی اشتراکی استفاده کنید و قصد به اشتراک گذاری پسورد وب مانی را ندارید.

 

نحوه انجام خرید بدون نیاز به ثبت نام

 

روش انجام کار به شرح زیر است:

1- در سایتی که وب مانی را به عنوان روش پرداخت قبول دارد، کالا یا محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. جاهای خالی را کامل پر کنید تا فرم سفارش تکمیل شود و در قسمت نحوه پرداخت، WebMoney را انتخاب کنید.

برای تکمیل این فرایند، روی تأیید و تکمیل سفارش که شاید با عباراتی مثل Pay، Confirm Order، Next و غیره مشخص شده باشد کلیک کنید. مثلا در یک سایت فروشگاهی که که از سیستم وب مانی پشتیبانی می کند چنین صفحه ای مشابه زیر خواهید دید:

خرید از وب سایت با وب مانی

خرید از وب سایت با وب مانی

همچنین به دلیل اینکه اکثر وب سایت های فروشگاهی اینترنتی در کشورهای خارجی از رابط کاربری Merchant برای خرید استفاده می کنند، بنابراین در مرحله بعدی خرید به احتمال خیلی زیاد با مرحله ای مشابه زیر روبرو خواهید شد:

خرید از وب سایت پشتیبانی کننده از وب مانی

خرید از وب سایت پشتیبانی کننده از وب مانی

توجه داشته باشید که این صفحه نشان داده شده حاوی جزئیات پرداخت الکترونیک برای تأمین کننده و عرضه کننده این محصولات و خدمات است، ارزش کلی پرداخت الکترونیک برای شما ارسال شده و همچنین خلاصه ای از تمامی روش های پرداخت موجودات با سیستم انتقال پول وب مانی نیز آورده شده است. در این مرحله چنانچه قصد ادامه فرایند را داشته باشید باید بر روی GO TO PAYMENT کلیک کنید. در مرحله بعدی صفحه ای مشابه زیر باز خواهد شد:

پرداخت با وب مانی بدون ثبت نام
پرداخت با وب مانی بدون ثبت نام

با کلیک بر روی CONFIRM THE PAYMENT فرایند خرید تکمیل می شود.


نکاتی در مورد روش های مختلف پرداخت با WM بدون ثبت نام

 

خرید با Paymer (توجه داشته باشید که WM Cards و WMnotes اساسا نوعی از چک Paymer محسوب می شوند) بسیار ساده است. کافیست تا اطلاعات چک یا اطلاعات کارت شامل: شماره و کد و همچنین آدرس ایمیل (که در برخی موارد برای دریافت رسید پس از انتهای خرید یا برای رهگیری خرید بسیار کمک کننده است) را وارد کنید.

به هر میزان که مبلغ چک یا WM Card با هزینه خرید خدمات یا محصول فاصله داشته باشد نگران نباشید چرا که باقی مانده آن بر روی WM Card یا چک باقی می ماند تا در دفعات بعدی به همین شیوه خرید کنید و برای یکبار خرید نیست.

بعد از اینکه شیوه خرید با WM Card را انتخاب کرده و شماره و مشخصات گفته شده را وارد کنید، در صفحه بعدی که به احتمال بسیار زیاد از رابط کاربری Merchant استفاده می کنید با چنین فرمی روبرو خواهید شد:

خرید محصولات با وب مانی از طریق Paymer
خرید محصولات با وب مانی از طریق Paymer


کافیست در این مرحله با کلیک روی CONFIRM THE PAYMENT فرایند خرید را تکمیل کنید.

خرید از طریق ترمینال های الکترونیکی تا حدی پیچیده تر است. در این موارد باید دو بار وارد وب سایت ارائه دهنده خدمات شوید.

اولین بار زمانی است که به دنبال محصول مورد نظر می گردید و (احتمالا آن را به سبد خرید خود اضافه می کنید)، قیمت آن را پیدا می کنید و سپس در صورتی خدمات دهنده واریز مستقیم به WM purse داشته باشد، منظور همان شماره پرداخت با وب مانی است.

دفعه دوم تکمیل فرایند خرید توسط ترمینال الکترونیکی است پس از این که مراحل فوق را که در ابتدای مطلب گفتیم طی کردید. قبل از اینکه برای بار دوم وارد وب سایت ارائه دهنده کالا و خدمات شوید، باید به بخش ترمینال الکترونیکی رفته و پرداخت خود را انجام دهید، شماره تماس خود را برای تأیید فرایند وارد کنید تا پیام حاوی کد پرداخت به این شماره تلفن پس از تکمیل فرایند خرید ارسال گردد. اگر هم شماره تلفن خود را وارد نکنید، کد خرید در بخش پایانی مراحل یا بر روی رسید پرداخت هزینه به شما نشان داده خواهد شد.

خرید از طریق شعبه های روسی اداره پست برای کسانی است که به هر دلیل از طریق روش های گفته شده نمی توانند اقدام کنند. سری اقداماتی که در این مطلب در رابطه با خرید با وب مانی بدون ثبت نام توضیح داده شد مشابه با خرید از پایانه های خریدی است که در وب سایت های فروشگاهی می بینیم.

این روش هم دقیقا مشابه با مراحل قبلی است و پس از انجام سری مراحل گفته شده در ابتدای مطلب، یک رسید پستی برای شما ارسال می شود تا از این رسید برای پرداخت پول استفاده کنید و تنها پس از گذشت 1 تا 2 روز که پرداخت انجام شود، فرایند خرید نیز تکمیل خواهد شد. صفحه ای که با آن مواجه خواهید شد به شکل زیر است:

خرید با وب مانی بدون ثبت نام از طریق شعب روسی
خرید با وب مانی بدون ثبت نام از طریق شعب روسی


توجه داشته باشید که روش های فوق بدون نیاز به ثبت نام در وب مانی هستند و اگر به هر دلیلی مایل به استفاده از این روش ها نبودید، می توانید از طریق کیف پول های دیجیتالی که چنج پاندا برای شما فراهم کرده بدون هیچ محدودیتی و در اسرع وقت خرید خود را از وب سایت های خارجی انجام دهید.

منابع:

1- https://wiki.wmtransfer.com/projects/webmoney/wiki/Methods_for_paying_without_registering_on_the_system  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید
http://