بهترین ارزهای دیجیتالی سودآور برای سرمایه‌گذاری در سال 2020

بهترین ارزهای دیجیتالی سودآور برای سرمایه‌گذاری در سال 2020
1399/09/22
| 2292

ارز دیجیتال یکی از بهترین راه ها برای سرمایه گذاری محسوب می شود، شناخت ارزهای دیجیتالی سودآور در سال 2020 به شما کمک می کند تا بتوانید سود بیشتری را در سرمایه گذاری از آن خود کنید. اگر قصد شناخت ارزهای دیجیتالی سودآور برای سرمایه گذاری در سال 2020 را دارید، در این مقاله با ما همراه شوید.

هنگام انتخاب ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2020 لازم است عوامل و فاکتورهایی را در نظر بگیرید که در ادامه به بیان آن می پردازیم.

نحوه سرمایه‌گذاری بر روی ارزهای دیجیتالی سودآور
نحوه سرمایه‌گذاری بر روی ارزهای دیجیتالی سودآور

با توجه به روند کاهشی ارزش ارز دیجیتال در سال 2019، برخی از کوین ها پتانسیل بسیار خوبی را برای جذب سرمایه گذاران داشتند زیرا سودآوری آن در دراز مدت و یا کوتاه مدت بسیار مناسب بود. بهتر است به نرخ فعلی ارزهای دیجیتال توجه نداشته باشید زیرا این شاخص بی ثبات بوده و ممکن است در طی چند هفته رشد چشمگیری را داشته باشد به طور مثال بیت کوین در سال 2018 شاهد افت زیادی بود و پس از آن رشد چشمگیری را داشت. در مقابل شما می توانید برای ارزیابی بهتر ارزهای دیجیتالی سودآور، شاخصه ها و فاکتورهای زیر را در نظر داشته باشید:

- ارزش بازار: به ارزش کوین های دیجیتالی خاص یک ارز دیجیتال گفته می شود. لذا دقت داشته باشید وقتی ارزش یک بازار بالا باشد یعنی تعداد زیادی از کوین های ارز دیجیتال در معاملات فعال استفاده می شوند که خود نشانگر افزایش علاقه سرمایه گذاران به این بازار است.

- سطح نقدینگی: هر چه میزان نقدینگی ارز دیجیتال بالاتر باشد، می تواند سریع تر آن را با قیمت بازار به فروش برسانید. ارزهای دیجیتال محبوب مانند اتریوم، بیت کوین و ریپل، نقدینگی بسیار سریعی دارند.  فعالیت معاملات در بورس تعداد معاملات ارز دیجیتال مشخص را در زمان مشخص نشان می دهد. توجه داشته باشید که این شاخص تقاضای واقعی را در ارز دیجیتال خاص در بین تجار برایمان مشخص می کند.

قوانینی برای یادگیری قبل از سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال در سال 2020، وجود دارد، به گفته Artem Deev، توصیه هایی که در ادامه ذکر می گردد سبب به کاهش ریسک و افزایش بازگشت سرمایه در سال جاری می شود:

• سرمایه گذاری متنوعی داشته باشید- هرگز پول خود را در یک زمینه سرمایه گذاری نکنید. معامله گران و سرمایه گذاران مبتدی، همواره دچار این اشتباه می شوند و در نتیجه پس از اولین معامله تمامی پول خود را از دست می دهند. سهام سرمایه گذاری متنوعی داشته باشید، داشتن حداقل یکی از ارزهای دیجیتالی سودآور در سهام¬های خود، باعث می شود میزان ضرر را به حداقل برسانید.

• از یک منبع به صورت کورکورانه اعتماد نکنید- همواره از چندین منبع (چت، بازار، نظر متخصصان، تحلیل مالی، کارگزاران) استفاده کنید. این امر به شما کمک می کند تا یک موضوع را از چند زاویه مختلف رصد کرده و بتوانید تصمیم درستی اتخاذ نمایید.

• بیاموزید و پیروی کنید- یادگیری و افزایش اطلاعات تنها راه برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال سودآور و ورود به این بازار بسیار بی ثبات است.

نحوه انتخاب ارزهای دیجیتالی سودآور

نحوه انتخاب ارزهای دیجیتالی سودآور

معرفی ارزهای دیجیتالی سودآور

 

در این قسمت به معرفی ارزهای دیجیتالی سودآور می پردازیم:


1- بیت کوین:

 

در ماه می سال 2020، میزان جایزه برای تأیید هر بلوک توسط ماینرها از 12.5 بیت کوین به 6.25 خواهد رسید. احتمالا بیت کوین، شاخص تسلط را نسبت به کوین های دیگر به 70- 65% می رساند. در چنین حالتی بیت کوین به ارز دیجیتالی با بیشترین سودآوری در سرمایه را خواهیم داشت و این عوامل به میزان قابل توجهی بر رشد قیمت آن در سال 2020 مؤثر هستند. استفاده فعال از شبکه لایتنینگ هم سبب تغییر اکوسیستم بیت کوین می گردد به نحوی که باعث کاربرد بیت کوین در برنامه های غیر متمرکز، پرداخت های خرد و پلتفرم های تجارت الکترونیک می شود و آن را به یکی از ارزهای دیجیتالی سودآور تبدیل می کند.

 

2- اتریوم:

 

اتریوم برخلاف بیت کوین براساس قراردادهای هوشمند فعال است که توسط بسیاری از پروژه ها برای دیجیتالی کردن، مورد استفاده قرار می گیرد، توجه داشته باشید که ارزش ارز اتریوم به دلیل افزایش تقاضا برای بلاکچین و عملکردها آن افزایش می یابد در صورتی که در بیت کوین در صورت کسر از بودجه، ارزش آن افزایش پیدا می کند. موفقیت و یا عدم موفقیت ارز اتریوم وابسته به پراکنش های جدید در بروز رسانی و الگوریتم اثبات سهام است. تأیید سازمان های نظارتی و تصمیم دادگاه مبنی بر حذف اتریوم از لیست سایر کوین ها ممکن است بر رشد قیمتی آن در سال 2020 تأثیر گذار باشد و اتریوم را به یکی از ارزهای دیجیتالی سودآور تبدیل نماید.

 

3- NEO:

 

سرمایه گذاری بر روی نئو در برنامه سرمایه گذاری برای سال بعد گنجانده شده است به همین جهت فرصت بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در سال جاری است. نئو به عنوان یکی از ارزهای دیجیتالی سودآور، مدعیست که می تواند سیستم های مالی سنتی را با دیجیتال ترکیب و به دارایی واقعی تبدیل کند. مکانیسم منحصر به فرد تجارت Superconduct این امکان را برای کاربران خود فراهم می کند تا به یک پلتفرم غیر متمرکز دسترسی پیدا کنند، با توجه به نکات ذکر شده به دلیل افزایش تقاضا برای ارز دیجیتالی نئو، رشد قیمتی زیادی را در این ارز شاهد خواهیم بود که آن را به یکی از ارزهای دیجیتالی سودآور تبدیل می کند و سرمایه گذاران زیادی را به خود جذب نماید.

 

4- EOS:

 

به گفته متخصصان چینی، این ارز دیجیتال به سودآورترین ارز در سال های آینده تبدیل می گردد، اگر اطلاعات زیادی در مورد ارزهای دیجیتال ندارید، به شما توصیه می کنیم که سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال را انجام دهید. اگر آمازون و توییتر به بلاکچین تبدیل شوند، قطعا کار آن ها با EOS انجام پذیر می شود زیرا سیستم این ارز دیجیتال برخلاف اتریوم است که دارای مشکلاتی از قبیل مقیاس پذیری است. EOS آمادگی بسیار بالایی برای جایگزینی در صندوق های رقابتی داشته و در صورت عدم موفقیت اتریوم، EOS به سرعت جای آن را پر می کند. الگوریتم های اجماع مالکیت و همچنین تعداد نامحدود بلاکچین سبب شده اند که این ارز، به یکی از ارزهای دیجیتالی سودآور تبدیل گردد.

 

5- ریپل:

 

برخی از متخصصین به توکن XRP، پادشاه زیرساخت سیستم بانکداری همکاری موفقیت آمیز ریپل با کارگزاران اصلی بازار مالی سبب شده که به یکی از ارزهای دیجیتالی سودآور تبدیل شود. شما می توانید ضمن سرمایه گذاری در این ارز دیجیتالی، از مزیت های ادغام آن با Western Union و احتمال جایگزین کردن آن با SWIFT بهره مند شوید و این امکان فراهم می باشد که تراکنش های مالی بزرگ را با سرعت بیشتر و کارمزد کمتر انجام دهید. نکته بسیار مهم در مورد ارز دیجیتالی ریپل این است که باید به آن به چشم یک سرمایه گذاری بسیار بلند مدت نگاه کنید.

شناخت ارزهای دیجیتالی سودآور
شناخت ارزهای دیجیتالی سودآور


منابع:

1-https://finance.yahoo.com/news/top-5-potentially-profitable-cryptocurrencies-100627541.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly9jb25zZW50LnlhaG9vLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAEdNQVFC49u6rTN3tVsQh2v81VFQybweRbO8KeSqaz6rWhQjwSvMzX-ohJfMwxe3DnKfspA54r1sxHrvNcfygOLCafSqapUUTMDHeGrl2mGG75DhOw3aLRzUTjrKujO57wlKy1Xhp68SEyepf9gW2qjrgzm9QmeTIfSZF7vm1Vg9  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید
http://