آشنایی با بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در سال 2020

آشنایی با بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در سال 2020
1399/09/19
| 2405

از مهم ترین اقداماتی که باید برای فعالیت خود در دنیای ارزهای دیجیتال انجام دهید، شناخت بهترین صرافی های ارز دیجیتال است. صرافی ها دو نوع مبادله کلی را برای شما فراهم می کنند:

- مبادله فیات: در این مدل مبادله ارزهای دیجیتال به ارزهایی مثل دلار و یورو تبدیل می شوند.

- مبادله ارز دیجیتال به نوع دیگر: در این مدل شما می توانید بیت کوین را به اتریوم یا برعکس و یا به سایر ارزهای دیجیتال تبدیل کرد.

در این مطلب قصد داریم تا به معرفی بهترین صرافی های ارز دیجیتال خارجی بپردازیم که در سال 2020 به عنوان معتبرترین صرافی های خارجی به دنیا معرفی شده اند با ما همراه باشید.

بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در دنیا:

بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در دنیا: آپدیت 2020

1- Coinbase: کوین بیس را تقریبا می توان در بازار ارزهای دیجیتال بی رقیب دانست. این صرافی تحت قوانین مؤسسات مالی آمریکا عمل کرده و شامل بیمه FDIC برای سپرده گذاری ها تا مبلغ 250 هزار دلار است و مطابق با قوانین مالی اتحادیه اروپاست. طراحی ساده و رابط کاربری خوبی نیز دارد اما تمامی ارزهای دیجیتال را پوشش نمی دهد ولی برترین ارزهای دیجیتال را پوشش داده است. ضمنا شهروند تمامی کشورها نیز به آن دسترسی ندارند.

2- Binance: از صرافی های ارز دیجیتال با رتبه 2 که ابتدا در چین تأسیس شد ولی به علت تغییر قوانین ارزهای دیجیتال در این کشور به کشور مالت جابجا شد. یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال در دنیا در زمینه معامله کوین به کوین است. در این نوع صرافی معامله فیات اصلا انجام نمی شود و واحد پایه معاملاتی بیت کوین است. نرخ کارمزد معاملات و برداشت از حساب نیز پایین بوده و اگر بایننس کوین یا BNB داشته باشید نیز تخفیف خواهید گرفت. ضمنا بهترین کیف پول های مناسب بایننس نیز Trust Wallet و CoinMarketCap هستند.

3- Coinmama: از بهترین صرافی های ارز دیجیتال در دنیا در سال 2020 که برای مبتدیان بسیار عالی است. ارزهای دیجیتالی پشتیبانی شده در این صرافی شامل بیت کوین، لایت کوین، اتریوم و ریپل هستند که در اکثر نقاط دنیا امکان دسترسی وجود دارد. در این صرافی باید خودتان کیف پول داشته باشید و برای انتقال ارز آدرس عمومی آن را به صرافی بدهید. امکان خرید ارز دیجیتالی بیت کوین با حساب بانکی نیز وجود دارد. پشتیبانی از مشتریان بسیار عالی است و سرعت انجام تراکنش های مالی بسیار سریع است. سقف میزان خرید در این صرافی در هر تراکنش دارید و کارمزدها نیز مقداری بالا هستند.

4- BitMex: از صرافی های ارز دیجیتال در دنیا که بهترین پلتفرم صرافی بیت کوین در دنیاست که دفتر مرکزی آن واقع در هنگ کنگ است. گزارش شده که این صرافی حتی رکورد بیش از 2 میلیارد دلار معامله در طی 24 ساعت داشته است. در حال حاضر در این صرافی از ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم، لایت کوین، ریپل، EOS و کاردانو پشتیبانی می شود. در این صرافی از معاملات فیات پشتیبانی نمی گردد. 

بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال را برای معاملات

بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال را برای معاملات خود بشناسید

5- OEKx: یکی از محبوب ترین صرافی های ارز دیجیتال در دنیا که بیش از 145 ارز دیجیتال در آن پشتیبانی می گردد و در هنگ کنگ واقع است. این صرافی حتی ارز دیجیتالی مخصوص خود به نام OKB را دارد. کارمزد این صرافی بین 0.02% تا 0.2% است. در این صرافی روزانه بیش از 1.5 میلیون دلار تراکنش در بیت کوین انجام می شود و امنیت این صرافی در دنیا مثال زدنی است. علاه بر بیت کوین، اتریوم و لایت کوین نیز پشتیبانی شده اند که از ارزهای دیجیتالی برتر هستند. 

6- Kraken: از صرافی های ارز دیجیتال که در سال 2011 تأسیس گردید و شهرت جهانی خود را مدیون معاملات ارز فیات خود است که در دنیا کمتر صرافی نظیر آن وجود دارد به نحوی که ارزهای بسیار معروف دنیا مثل یورو، ین، دلار و پوند انگلستان و غیره در آن پشتیبانی می شوند. از 17 ارز دیجیتالی (شامل بیت کوین، بیت کوین کش، بیت کوین SV، کاردانو، DASH، EOS، اتریوم، اتریوم کلاسیک، لایت کوین، مونرو، ریپل، تتر، زی کش و غیره) پشتیبانی کرده و کارمزد واریز و برداشت آن بین 0 تا 0.26% است. نقدینگی این صرافی بسیار بالاست. زمان انجام تراکنش ها زیاد بوده و برخی اوقات شاهد بلوکه کردن خودسرانه حساب های کاربری هستیم.

7- Bittrex: از جمله صرافی های ارز دیجیتال که در شهر سیاتل واقع در ایالت واشنگتن واقع شده و امنیت بسیار بالای آن شهرت جهانی دارد. بیش از 190 ارز دیجیتال (از جمله بیت کوین، اتریوم، XVG، XRP، LTC، ZEC، RDD و غیره) در آن پشتیبانی می شود و حدود 284 جفت ارز را می توان به یکدیگر تبدیل کرد و معامله انجام داد. نرخ کارمزد آن 0.25% است و تراکنش ها به سرعت در آن انجام می شوند. رابط کاربری بسیار راحتی دارد و افراد مبتدی نیز هیچ مشکلی نخواهند داشت. با این وجود در این صرافی معامله ارز فیات انجام نمی گیرد و پشتیبانی از مشتریان نیز ضعیف است.

8- Bitstamp: اگر به دنبال صرافی ارز دیجیتالی در دنیا می گردید که کمترین نرخ کارمزد را داشته باشد بهترین گزینه همین صرافی با نرخ 0.05% است و در شهرهایی بجز محل دفاتر مرکزی هنگام برداشت از حساب کارمزد 0.09% دارد. امکان برداشت و سپرده گذاری ارزهایی مثل دلار، یورو، بیت کوین، لایت کوین، اتریوم، ریپل و بیت کوین کش در آن وجود دارد. تأیید حساب و پروسه ثبت نام بسیار راحت بوده و رابط کاربری فوق العاده ای دارد.

9- Bitpanda: از بهترین صرافی های ارز دیجیتال در سال 2020 که در آن می توانید به کمک دلار، یورو، پوند و فرانک سوئیس، به خرید بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال بپردازید.

رابط کاربری راحتی داشته و افراد مبتدی نیز مشکلی نخواهند داشت. با کارت اعتباری نیز می توان به خرید و فروش پرداخت. نرخ کارمزد خرید و فروش متفاوت بوده و کارمزد خرید 1.49% و 1.29% نیز برای فروش تعیین شده که فعلا در ایران پشتیبانی نمی شود ولی با توجه به گسترش فعالیت امکان اضافه شدن آن وجود دارد.

توجه داشته باشید که علاوه بر صرافی های ارز دیجیتال که برخی از آنها کشور ایران را نیز ساپورت می کنند می توانید از صرافی معتبر داخلی نظیر چنج پاندا را امتحان کنید که نه تنها محدودیت ندارد بلکه امکانات مورد نظر شما را با بالاتری سطح امنیت و بهترین نرخ کارمزد فراهم کرده است.

صرافی چنج پاندا

صرافی چنج پاندا، صرافی داخلی با خدماتی مشابه بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در دنیا

منابع:

1- https://coinswitch.co/news/10-best-cryptocurrency-exchanges-for-crypto-trading-in-2020

2- https://blokt.com/guides/best-cryptocurrency-bitcoin-exchanges

3- https://www.cryptovantage.com/best-crypto-exchanges

4- https://www.securities.io/cryptocurrency-exchanges  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید
http://