درباره ما

درباره ما
1399/01/19
| 8252

پس از گذشت بیش از 7 سال حضور در بازار ارز های مجازی و عمده فروشی به اکثر سایت های فعال در این زمینه در ایران و خارج از ایران و کسب تجربه در این راه، بر آن شدیم تا سایتی را طراحی کنیم که همواره با آخرین تکنولوژی روز همخوانی داشته باشد،به طوری که تمامی خرید و فروش ها در سایت چنج پاندا به صورت 100 درصد اتومات صورت بگیرد، از این رو پس از گذشت چندین ماه تلاش توانستیم این مهم برای اولین بار در ایران پیاده سازی کنیم.

تیم چنج پاندا از با تجربه ترین ها افراد در زمینه رمز ارزها و ارزهای مجازی تشکیل شده است که با پشتوانه بیت کوین خود این تضمین را به  تمام کاربران  میدهد که ضمن خرید و فروش آنی همواره بهترین قیمت خرید و فروش را به کاربران خود ارائه دهد.

چنج پاندا تمامی سفارش های خرید و فروش شما را به صورت آنی به حساب بانکی شما یا کیف پول شما واریز میکند از این رو دیگر نیازی نیست برای دریافت پول در حساب بانکی خود یا کیف پول دیجیتال خود ساعت ها منتظر بمانید.

لازم به توضیح است سایت چنج پاندا دارای پاسپورت رسمی مرچنت وبمانی میباشد و سابقه بیش از 7 سال فعالیت با این سیستم را دارد.

سایت چنج پاندا به هیچ عنوان در زمینه خرید و فروش حواله ارزی و دلار فیزیکی فعالیت نکرده و نخواهد کرد و صرفا محیطی برای خرید و فروش رمز ارز ها و ارزهای مجازی(مثل پرفکت مانی و وبمانی) میباشد که طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین الملی فعالیت خواهد کرد.

شما میتوانید از طریق شماره تماس های زیر یا ارسال تیکت با سایت چنج پاندا در ارتباط باشید.

تلفن ثابت(تماس از ساعت 10 الی 17)‌ : 02144261574

پشتیبانی تلگرام : CHANGEPANDASUPPORT

کانال تلگرام : CHANGEPANDA

آدرس دفتر سایت چنج پاندا :

تهران

   • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید
http://