سوالات متداول وب مانی

سوالات خود را از ما بپرسید .چنج پاندا پاسخگوی تمام سوالات شما خواهد بود

ابتدا درسایت ما ثبت نام کنید و پس از احراز هویت و تایید حساب های بانکی متعلق به خود ( كه به صورت آنى و اتوماتيك انجام ميشود)می توانید در سایت ما خرید و فروش انجام دهید.

سایت چنج پاندا به عنوان اولین سایت تمام اتوماتیک خرید و فروش رمز ارز ها و ارزهای مجازی در ایران این تضمین را به شما میدهد که تمام خرید و فروش ها در سایت چنج پاندا به صوت آنی میباشد و هیچ سفارشی به صورت دستی و اتلاف وقت همراه نخواهد بود، از این رو اگر در هنگام فروش ارزهای دیجیتال یا ارزهای مجازی به سایت چنج پاندا ، حساب بانک آینده خود را انتخاب کنید واریز ریالی به حسابتان بصورت آنی در هر ساعت از شبانه روز خواهد بود و برای حساب بانک های دیگر نیز، واریز به صورت آنی انجام میشود ولی شما طبق ساعات انتقال پایا بانک مرکزی مبلغ ریالی خود را دریافت میکنید.

بله، سایت چنج پاندا به عنوان اولین سایت تمام اتوماتیک ایرانی با افتخار اعلام میکند که فروش تمامی رمز ارز ها به سایت چنج پاندا ، آنی میباشد و بلافاصله بعد از دریافت رمز ارز توسط سایت ، معادل ریالی آن در هر ساعتی از شبانه روز اتوماتیک برای شما واریز میشود. دیگر ساعت ها منتظر دریافت پول خود در حساب بانکی نباشید،معادل ریالی ارز دیجیتال فروخته شده به سایت را به صورت آنی در حساب بانکی خود دریافت کنید.

ووچر پرفکت مانی-وبمانی-پرفکت مانی-بیتکوین-تتر-اتریوم و تمامی رمز ارز های موجود در دنیا.

چنج پاندا تضمین میکند که کمترین قیمت را برای فروش ارز های ووچر پرفکت مانی،وبمانی،پرفکت مانی ، بیت کوین،تتر،اتریوم و تمامی ارزهای دیجیتال موجود در دنیا را به شما کاربران ایرانی ارائه دهد.

برای ارزهای مجازی مثل ووچر پرفکت مانی ، وبمانی و پرفکت مانی واریز بصورت آنی میباشد و بلافاصله پس از پرداخت مبلغ ریالی، معادل دلاری آن را در کیف پول خود دریافت میکنید. برای رمزارزها نیز مثل بیت کوین،تتر،اتریوم و غیره ، واریز بصورت آنی می باشد و پس از پرداخت ریالی، بلافاصله رمزارز مورد نظر شما با بالاترین کارمزد شبکه به آدرس کیف پولی که وارد کرده اید ارسال میشود که حدودا ۲ تا ۵ دقیقه زمان میبرد تا شما رمز ارزمورد نظر خود را دریافت کنید(این زمان به علت تعداد کانفیرم های تراکنش میباشد)

همه چيز در سايت چنج پاندا آنى و اتوماتيك است،شما ميتوانيد به صورت آنى و بدون نياز به ارسال عكس پروفايل و حساب بانكى خود را تاييد كنيد.

حداقل خرید از سایت ما 101 هزار تومان می باشد حداکثر خرید از سایت ما، با هر کارت بانکی 50 میلیون تومان و درمجموع با 2 کارت بانکى به نام خودتان تا سقف 100 ميليون تومان ( با هر كارت 50 ميليون تومان در هر 24 ساعت ) میتوانید خرید داشته باشید که مبلغ آن را حتما باید ازکارت های بانکی متعلق به خودتان که در سایت ما تایید شده پرداخت نمایید.اگر بیش از این مقدار قصد خرید از سایت را دارید لطفا به پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

شما میتوانید حداکثر معادل ۱۰۰ میلیون تومان به سایت فروش داشته باشید،اگر بالاتر از این مبلغ قصد فروش به سایت ما را دارید باید به پشتیبانی در تلگرام اطلاع دهید،لطفا حتما برای فروش ارز مورد نظر خود موجودی ریالی سایت را بررسی فرمایید،در صورتی که موجودی ریالی سایت به اندازه مقدار ارز قابل فروش شما نبود به پشتیبانی تلگرام ما پیام دهید در بیشتر مواقع با امکان تسویه آنی ارز مجازی مورد نظر شما را خریداری میکنیم و معادل ریالی آن را به حساب شما به صورت آنی واریز میکنیم.

بله ، به طور مثال شما ۴ حساب بانکی تایید شده در سایت ما دارید،میتوانید در هنگام فروش ارز به سایت ما حساب بانکی دلخواه خود را انتخاب کرده تا پول به آن حساب واریز شود ولی توجه داشته باشید که اگر در هنگام فروش به سایت ما حساب بانک آینده خود را انتخاب کنید تسویه ریالی بصورت آنی خواهد بود و برای حساب بانک های دیگر نیز واریز به صورت آنی انجام میشود ولی شما طبق ساعات انتقال پایا بانک مرکزی مبلغ ریالی خود را دریافت میکنید.

خیر، بدلیل تمام اتوماتیک بودن خرید و فروش کلیه رمزارزها و ارزهای مجازی چنین امکانی وجود ندارد مگر آنکه آدرس کیف پول متعلق به شخصی نباشد و غیرفعال باشد که در اینصورت تراکنشی رخ نمی دهد، شما می توانید با ارسال تیکت به پشتیبانی این موضوع را پیگیری کنید تا تیم پشتیبانی موضوع را بررسی کنند در صورتی که تراکنشی صورت نگرفته باشد مبلغ ارزی خریداری شده به آدرس کیف پول شما انتقال میابد. توجه داشته باشید که در هنگام خرید از سایت ما حتما آدرس کیف پول خود را صحیح وارد کنید و چند بار آن را چک کنید،در غیر این صورت چنج پاندا هیچ مسئولیتی در رابطه با آدرس های اشتباه ندارد.

برای تغییر اطلاعات حساب کاربری خود باید به پشتیبانی سایت تیکت ارسال کنید.

برای خرید وب مانی از سایت چنج پاندا حتما نیاز است پاسپورت وبمانی شما حداقل از نوع فرمال باشد،همینطور نیاز است که اطلاعاتی همچون اسم و فامیل خود را در هنگام خرید وبمانی از سایت ما در فیلد مربوطه وارد کنید تا پاسپورت شما ابتدا توسط سایت وبمانی بررسی شود در صورت داشتن پاسپورت فرمال یا بالاتر خرید شما تکمیل شود.